SPOR
Giriş Tarihi : 04-10-2022 09:51   Güncelleme : 04-10-2022 09:51

Oynayabildi

Oynayabildi

Dış sınırlarla ilgili  konuşan Gümüşdağ, "Yabancıların özgürlüğünden yanayım. Doğru yabancıları getirmek önemli. Yasak getirerek 'oyuncu iradesi' mantığını altyapıdan kaldırmak gerekiyor. Değişim" ile yabancı hükümetler. TFF'nin tüm kulüp altyapısını bizzat denetlemesi gerekiyor" dedi.

Milli takım teknik direktörünün Türk olması gerektiğini korumaya çalışan Göksel Gümüşdağ, "Milli takım teknik direktörü Türk olmalı. O yüzden Stefan Kuntz'a pek güvenmiyorum. Çok önemli teknik direktörler, onwin tecrübeli, genç, her şeye sahipler. Bu havuzdan bir  hoca çıkarmalıyız. Ortada çok büyük bir eksiklik var" dedi.

Geçen sezonu Çin Süper Ligi şampiyonu olarak tamamlayan Fenerbahçe Beko, teknik kadronun yanı sıra kadro kompozisyonunda da çeşitli düzenlemeler yaptı.

Tamamen yenilenen teknik kadro ve kadrosu Fenerbahçe Beko, Sean Larkin'den yoksun  Anadolu Efes ile Başkanlar Kupası'nı paylaştı. Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko maçı başladı.

İlk çeyrek sonuçları

Fenerbahçe Beko: 15-23 Anadolu Efes

İlk yarı sonuçları

Fenerbahçe Beko: 23-42 Anadolu Efes

Sırp teknik direktör Aleksandar Djordjevic'in yerini Yunan teknik direktör Dimitris Itudis aldı. Nando de Colo memleketi Fransa'ya döndü ve ASVEL ile anlaştı. Pieri Henry, NBA çıkışından yararlandı ve onwin giriş Washington Wizards ile anlaştı. Danilo Bartell, Sarı, Derin Mavi'den ayrılıp evliliğe ilk adımı attığından beri hiçbir takımla anlaşma yapmadı. Jan Vesely Barselona'ya gitti ve eski dostu Nikola Kalinic ile İspanyol devlerinde buluştu. Jehvye Floyd, Achille Polonara ve Ahmet Düverioğlu bu sezon kadroda olmayacak diğer isimler...