SPOR
Giriş Tarihi : 04-10-2022 15:51   Güncelleme : 04-10-2022 15:51

Halen sakatlığı devam eden Kevin May

Halen sakatlığı devam eden Kevin May

Teknik Direktör Mesut Bakkal gözetiminde Haluk Ulusoy tesisinde yapılan antrenmana katılmamasına rağmen, Djedje ve Özer Özdemir fizyoterapist gözetiminde ekipten ayrı çalışıyorlar.

3 Ekim Pazartesi  akşamı 20.00'de Erzurum'da oynanacak maça hazırlanan Yeşiller ve Siyahlar, Cumartesi akşamı İstanbul'a hareket edecek. Pazar günü vbet Eyüpspor'un İstanbul'daki tesislerinde son antrenmanını tamamladıktan sonra akşam Erzurum'a uçacak olan Denizlispor, Mayi ve Djedje'deki sakatlıkları nedeniyle Erzurumspor FK'da mücadele edemeyecek. Tedavisi devam eden Özer Özdemir'in durumu maç günü belirlenecek.

Antrenör Mesut Bakar, sezona zor bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Özellikle yaşadığımız sakatlıklar nedeniyle ideal bir takım kurmakta çok zorlandık. Personel yetersizliğinden dolayı hareket etme ve oyunu teslim etme imkanlarımız var. Jaja ve Kevin May, sakatlıkları nedeniyle Erzurum Spor'da deplasmanda oynayamayacak. Ağrısı devam eden ve tedavisi süren Özer Özd'ün durumu maç günü netlik kazanacak.

Lige iç rekabet nedeniyle verilen mola haftasında iyi bir performans sergilediklerini kaydeden Bacal, "Önceki haftalarda verdiğimiz mücadeleyi verirsek biraz daha üst seviyede mücadele edip, 'vbet giriş elinden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyorum' dedi. Daha az bireysel hata ve sahadan istediğimiz puan veya puanlarla ayrılacağız. Ligde her puan önemlidir. Sahada en iyi performansımızı Erzurum'dan alıp puanla dönmek istiyoruz. ”

Spor İstanbul, Türkiye'deki yol yarışı katılımcı sayısını artırmak, yol yarışı katılımcıları için alternatif yarışlar düzenlemek ve koşuculara bir dizi yarış sunmak için 2016 yılından bu yana "İstanbul'u Koşuyorum" kampanyasını düzenliyor.