SPOR
Giriş Tarihi : 04-10-2022 23:52   Güncelleme : 04-10-2022 23:52

Taraftarıyla ilgili konuşan tecrübeli futbolcu

Taraftarıyla ilgili konuşan tecrübeli futbolcu

"Burada gerçekten çok farklı bir taraftar tipi var. Büyük kulüplerde çok tutkulu taraftar gördüm. Ama buraya geldiğimde gerçekten benim için 'başka bir seviye' oldu. Özellikle iki hafta önce ligi izlediğimde taraftarlar orada bizi coşkuyla destekliyorlardı, iç saha maçları, ev sahibi maçlar, onların desteğine ihtiyacımız var, bize göstermek için. Daha fazla puan almak için takım olmalıyız. Taraftarın coşkusunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. dedi.

64 sayısının anlamı

Sarı ve kırmızı 64 sayısını giyen Matta, 64 sayısının anlamını şu cümleyle açıkladı:

"Önemli bir sayı olduğu için genelde 10 numarayı kullanırım. Beğeniyorum. Hücumda orta saha oyuncularının taktığı, futbolda önemli olan padişahbet bir numara. Manchester United'da 8 numarayı oynadım. Büyürken en sevdiğim sayı 8 ve onu gururla takıyorum. 10 numara Rooney'e gidiyor ve bulması zor. (gülüyor) Annem geçen yıl vefat etti. 1964 yılında doğdu. Bu yüzden her zaman benimle olduğunu ve 64 beden giydiğini düşündüm. Babam  aynı yıl doğdu. 64 beden giydiğimde, ben ve ben gibi. "

Bu taahhüdün bir parçası olarak beIN SPORTS, Avrupa'nın en iyi liglerinden biri olarak kabul edilen Türkiye Sigorta Basketbol Premier Ligi'nin tüm maçlarını canlı olarak padişahbet giriş yayınlayacak. Türkiye Basketbol Federasyonu ve beIN SPORTS, Türkiye Sigorta Basketbol Premier Ligi'nin haklarını elinde bulunduruyor. Anlaşma 3 yıl sürecek

Bu haftaki tüm Türkiye Sigorta Basketbol Premier Ligi maçları basketbolun yeni yuvası beIN SPORTS 5'te yayınlanacak.