SPOR
Giriş Tarihi : 05-10-2022 15:53   Güncelleme : 05-10-2022 15:53

Bu, projeyi üretecek

Bu, projeyi üretecek

Ayrıca Transfermarkt'a göre şu anki ispat değeri tam olarak 10 milyon Euro olan Ersin Destanoğlu'nun yeni sözleşmesinde özel bir  çıkış opsiyonu da yer alacağı iddia ediliyor.

Eğer ciddi bir teklif gelirse, bu madde genç kalecinin yıllar sonra Avrupa'ya açılmasını sağlayacak. Çıktı seçeneklerinin sayısı neredeyse belirsizdir. Unutmayalım ki altyapıda yetişen Emirhan İlkhan, dönem başında 4.5 milyon euro çıkış opsiyonu ile Torino'ya taşındı.

(Alıcı)

Galatasaray, Cumartesi akşamı Premier Lig'de Adanad Mir Sports ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Geel-Rooi'de baş antrenör Okan Brook'u son haftalarda düşük betmaster performans gösteren Patrick van Anholt ile değiştirme planları var. Genç koç takımda Anholt'a bir alternatif buldu.

Anholt 7 maç oynadı

Son olarak Galatasaray'ı kadrosuna katan 32 yaşındaki Hollandalı oyuncu bu sefer 7 maç oynadı ve 2 maça çıktı, sadece TC Oyuncu performansı tatmin edici değil. Bu kez deplasmanda 1-0 galip betmaster giriş gelen Ümraniyaspol ve 3-2 deplasmanda galip gelen Kasım Paşa'ya Anholt yardımcı oldu.

Dubois Konyaspor maçına çıkıyor

78. Galatasaray'ın Konyaspor'u 2-1 mağlup etmesinin yıl dönümü. Aanholt'un yerine Dubois oyuna dahil oldu. Kısa sürede asist yapan Dubois, takımın galibiyetinde önemli rol oynadı. Anholt ise kötü performansları nedeniyle eleştirildi.