SPOR
Giriş Tarihi : 11-10-2022 23:17   Güncelleme : 11-10-2022 23:17

Amacımız, renkleri ve isimleriyle İngilizler olarak birlikte oynamak

Amacımız, renkleri ve isimleriyle İngilizler olarak birlikte oynamak

 

Türk olmayan takımları yenmek." 117 yıldır onun sözlerinin yaktığı ışık üzerimizde parlıyor.

Ali Sami Yen ve Türk olmayan takımları yenmeyi bilen, büyük bir ilim ve irfan evinde doğmuş, bu ülkelerde kurumsal bir varlıkla kurulmuş arkadaşları betonevip tarafından kurulan Galatasaray, o zaman elde ettikleri başarı ile başaracaklarının garantisini vermektedir. yaratıldığı gündür.

Galatasaray, her yıl çıtasını biraz yükselterek başarısına her yıl bir yenisini daha ekledi ve Galatasaray, güzel zamanları bugüne taşınan bir zamana geri getirdi.

Bugün 117 yaşına giren Galatasaray, milyonlarca taraftarı, tarihi sporcusu ve hiç uyumayan menajeri ile zirveye doğru ilerliyor.

"Edebiyat Sınıfında 1 Ekim..." olarak devam eden ve sonsuza kadar sürecek şanlı bir tarih

Yaşasın Galatasaraylı! "

Çin Süper Ligi'nde 8. hafta önemli maçlara sahne olacak. Önder Adana Demirspor, taraftarlarını aynı skorla ağırlayacak, Beşiktaş ve Fenerbahçe ise 3'er puanla betonevip giriş galibiyeti paylaşacak. Milli bayram öncesi Gaziantep FK'yı 2-0, 3-2 mağlup eden Trabzonspor, deplasmanda Keseris Sport ile karşılaşacak. Storm bugün kazanırsa, rakibinin puan kaybetmesiyle önde başlayacak. 9 yıldır Karadeniz'i taraftarın önünde yenemeyen Kayserli Spor, bugün onların susuzluğunu gidermek için oynayacak.