SPOR
Giriş Tarihi : 14-10-2022 16:39   Güncelleme : 14-10-2022 16:39

Uzakta oynama süresinin yanı sıra zaman ve seyahat alanını ziyaret ederek

Uzakta oynama süresinin yanı sıra zaman ve seyahat alanını ziyaret ederek

Ayvalık'ın tadını çıkarıyor ve ailece eğlenceli vakit geçirdiler. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Balıkesir Valisi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu ortaklığında düzenlenen yarışmalar yaz sonunda şehre renk kattı.

Hollanda ve Polonya'nın ortaklaşa ev sahipliği yaptığı Dünya Şampiyonası'nın ilk turunda ülkemiz A bayan voleybol takımımız kötü bir başlangıç ​​yaptı betonevip ama iyi bitti! Yenilgi hayal kırıklığı yaratıyor. Yenilginin ötesinde voleybolun sahaya yansıması herkesi endişelendirdi. Her şeyden önce takımın iyi ve kötü performansı skora yansıtılmalıdır.

Rakip bu turda  daha güçlü!

Neyse ki  Kore ve Hırvatistan'ın heyecanlı maçlarından sonra en tehlikeli sonuç Dominik eşiğini 3-2'lik bir skorla geçmemiz oldu ki bu bizi zorladı. Çünkü ikinci tura getireceğiz; gruptan ayrılan takımların galibiyetinin çok önemli olduğu ilk turun sonu; Kalabalığın önünde ev sahibi Polonya'yı yenmek bilen birini bulmak için çok önemli. Ancak, Dominic'e karşı 2 tane daha kazandı. Turda giymek bizim için daha değerli. Tabii ki ikinci turda kendimizi bulur muyuz göreceğiz. Sadece en büyük engel; geriye dönük olarak; daha önce kolayca yendiğimiz bir betonevip giriş rakibe karşı zor bir galibiyet aldığımız gerçeği. Dolayısıyla önümüzde  daha güçlü rakiplerimiz var.