GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-10-2022 22:52   Güncelleme : 24-10-2022 22:52

Bursa Islak Mendil Kullanım Alanları

Bursa ıslak mendil firması olan Faypack bir kadın girişimci tarafından Bursa ilinde kurulan ve son teknolojik makinalar eşliğinde üretim yapan bir firmadır.

Bursa Islak Mendil Kullanım Alanları

 

Bursa ıslak mendil firması olan Faypack bir kadın girişimci tarafından Bursa ilinde kurulan ve son teknolojik makinalar eşliğinde üretim yapan bir firmadır. Bursa ıslak mendilin birçok alanda kullanım ihtiyacı oluşur. Bu tür ıslak mendiller tek kullanımlık olduklarından dolayı son derece hijyeniktir. Müşteri istekleri doğrultusunda farklı esansiyel özelliklere sahip olarak da üretilebilir. Ayrıca dış ambalajları canlı renklerde kaliteli hammaddeler ile üretimin sağlanır.

Ürün üretildikten sonra arkasına ya da ön kısmına firmanın logosu basılır. Arka tarafına ise firmanın adresi iletişim numaraları ve sosyal medya hesapları gibi müşterinin tekrar istediği anda ulaşım sağlayabileceği bilgiler yer alır. Islak mendiller kafelerde restoranlarda pastanelerde bir şeyler içilip tüketilmeden öncesinde el temizliğinin yapılması için ve aynı zamanda yemeklerden sonra el ve ağız temizliği için gereklidir.

Bursa Islak Mendillerde Koku Çeşitleri

Bursa ıslak mendil birbirinden farklı renk ve kokuda yıllardan beri üretim yapmaktadır. Uzun süredir bu üretime sahip olan ve bir kadın girişimci tarafından Bursa’da kurulmuş olan işletme Türkiye’nin çeşitli yerlerine de ürün gönderimi yapıyor. Daha önce çalışılmış olan ürünleri görmek için ise Faypack internet adresini ziyaret ederek burada birbirinden farklı yüzlerce çeşitli örneği görebilmek mümkündür. Islak mendillerin bilindiği üzere içerisinde farklı kokuları olur. Bunlardan en çok tercih edileni ise limon kolonyası esansiyelidir.

Limon kolonyaları ferahlatıcı bir etki yarattığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Limon kolonyasının yanı sıra diğer farklı esaslarda ferahlatıcı etkiye sahip olanlar çiçek kokuları meyve kokuları gibi esanslar da üretim aşamasında kullanılabilmektedir. Bu esanslar tamamen müşteri istekleri doğrultusunda üretilir. Üretim aşamasında gayet hijyenik bir şekilde paketlendiğinden dolayı kullanım sonrasında da bu hijyen devam ettirilir.

Son zamanlarda kovid 19 gibi bulaşıcı hastalıkların hayatımıza girmesiyle birlikte hijyen konusuna daha çok dikkat ediliyor. Bundan dolayı tek kullanımlık ıslak mendiller alkollü olduklarından dolayı herhangi bir yerle de temas edildikten sonra güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Türkiye’nin her yerinden sipariş vermek için ise Faypack internet sitesini ziyaret ederek istenilen adetler ve istenilen renklerde tek kullanımlık ıslak mendil sipariş edilebilmektedir.