GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-10-2022 16:58   Güncelleme : 25-10-2022 16:58

McDonald’s Türkiye restoran sayısını artırmayı sürdürüyor Gaziantep’teki yeni restoranını açtı

McDonald’s Türkiye restoran sayısını artırmayı sürdürüyor     Gaziantep’teki yeni restoranını açtı

McDonald’s Türkiye, ülkenin her bir yanındaki lezzetseverlere ulaşmak için yeni restoran açılışlarına devam ediyor. Müşterilerinin mutluluğunu önceliği haline getirerek onları efsanevi lezzetleriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Gaziantep’teki yeni restoranıyla eşsiz dünyasının lokasyonlarını artırıyor.  

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Gaziantep’teki 4’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 25 Ekim Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Gaziantep’teki yeni restoranı 425 m² alanı ve 45 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Sektörün vizyonunu genişleten ve standartlarını yükselten itici bir güç rolünde olmanın bilinciyle hareket eden McDonald’s Türkiye, müşterilerine lezzetli ve iyi hissettiren anlar yaşatma misyonuyla lokasyonlarını artırmaya ve lezzet ağını genişletmeye devam edecek.