GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-10-2022 11:02   Güncelleme : 26-10-2022 11:02

Spor Modasının Nabzını Tutan Eşofman Koleksiyonu FLO’dan!

Spor Modasının Nabzını Tutan Eşofman Koleksiyonu FLO’dan!

Dünyaca ünlü markaların yer aldığı hem rahat hem de sportif parçalar ile öne çıkan FLO tekstil koleksiyonu, kadın ve erkekler için birçok eşofman alternatifini bir arada sunuyor. Hayata ayak uyduran koleksiyonu ile FLO hem şehir hayatının hem de spor şıklığın en dinamik parçası eşofman takımlarıyla kadınların ve erkeklerin radarına takılıyor!

Spor yaşamın tarzının günlük hayatla bütünleştiği son günlerde yeni giyim trendi olarak eşofmanlar oldukça dikkat çekiyor. Sportif ve casual tarz ile uyum yakalayan FLO Tekstil Koleksiyonu rahat ve iddialı eşofman takımlarıyla bu trende ayak uyduruyor. 

Spor giyimde de rahatından ödün vermek istemeyen kadınlar için tasarlanan eşofman takımları; bej, pembe, pudra ve siyah renkleriyle öne çıkarken; renkli şeritler ile hareketlendiriliyor. Koleksiyonda yer alan kapüşonlu ve fermuarlı modeller ise spor yaparken, doğa yürüyüşünde, günlük hayatta kullanım kolaylığı sağlıyor. 

FLO tekstil koleksiyonunda erkekler için ise siyah, beyaz, bodro ve hâkî renkli eşofmanlar dikkat çekiyor. Modern ve sportif modeller, yumuşacık yapıları ve rahat kesimleriyle spor modasının nabzını tutarken erkeklerinde ilk tercihi oluyor.

Hayata ayak uyduran eşofman takımları birçok model alternatifleriyle FLO’da sizleri bekliyor!