MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-10-2022 22:29   Güncelleme : 06-11-2022 11:51

Ariana Grande, 'Wicked' Filmi İçin Sarışın Glinda Makyajını Tanıttı: Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar

'Pozisyonlar' şarkıcısı, yaklaşan müzikalde iyi cadı olarak yeni saç stilini tanıtırken başrol için hazır görünüyordu.

Ariana Grande, 'Wicked' Filmi İçin Sarışın Glinda Makyajını Tanıttı: Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar

"Saçımı beğendin mi?" Evet! Ariana Grande  , hit Broadway şovu Wicked'in yaklaşan film uyarlamasında Glinda, The Good Witch olarak sallayacağı yeni ağartıcı sarı saçlarını gösterdi . 29 yaşındaki şarkıcı, yeni bir çift inci küpesini sergilediği Instagram gönderisinde yeni görünümüyle çıkış yaptı. Ariana , profil çekiminde tamamen muhteşem görünüyordu .

Ariana saçını değiştirmekten hiçbir zaman çekinmedi ve yeni görünümü gelecek film için mükemmel. Broadway şovunun (hatta orijinal  Oz Büyücüsü  filminin) hayranları, sarışının şovun en sevilen şarkılarından biri olan “Popular”ı söyleyen Glinda için mükemmel olduğunu hemen anlamalıdır.

Ariana'nın ilk kez sarışın olması değil. Saçlarını birkaç kez parlattı, ancak saçları doğal olarak koyu kahverengi ve kıvırcık, Ağustos ayındaki son Instagram gönderisinde gösterdiği gibi. Ayrıca Nickelodeon sitcom Victorious'ta  oynadığı süre boyunca saçlarını kırmızıya boyadığı zamanki gibi, yıllar içinde farklı renklerle deneyler yaptı  .

"Teşekkürler Sıradaki" pop yıldızı, Broadway klasiğini büyük ekrana getirmekten büyük zevk alıyor gibi görünüyor! Eylül ayında eşi Dalton Gomez ile Londra'da sette görüntülenmişti . Filmi yapmanın yanı sıra, Elphaba'yı (orijinal Oz kitabının ve filminin hayranları için “Batı'nın Kötü Cadısı” olarak da bilinir) oynayan  ortak yıldızı  Cynthia Erivo ile  çok eğleniyor gibi görünüyor. İki bayan , Ekim ayının başlarında prova alanında çekilmiş gibi görünen bir selfie paylaştı .

Gregory Maguire'ın kitaplarından uyarlama olan Wicked, 2003 yılından beri Broadway'de gösterime giriyor ve film uyarlamasının ilk bölümünün 2024'te, ikinci bölümünün ise 2025'te gösterime girmesi bekleniyor. Filmin başrolünde de yer alacak. Fiyero olarak Jonathan Bailey  . Glinda ve Elphaba'nın rolleri  sırasıyla Kristin Chenoweth ve  Idina Menzel  tarafından oluşturuldu .