GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2022 12:26   Güncelleme : 31-10-2022 12:26

HUAWEI Mate 50 Pro, DXOMARK tarihindeki en yüksek puanı aldı

HUAWEI Mate 50 Pro,  DXOMARK tarihindeki en yüksek puanı aldı

Son teknoloji 50 MP Ultra Diyafram Kamerası, dünyanın f/1.4'ten başlayan ilk 10 seviyeli ayarlanabilir fiziksel diyaframı, üstün performans ve DXOMARK tarihindeki en yüksek puan olan 149 puanla HUAWEI Mate 50 Pro, var olan en iyi fotoğrafçılık akıllı telefonu oldu.

HUAWEI'nin en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mate 50 Pro, dünya lideri kalite değerlendirme laboratuvarı DXOMARK testini başarıyla geçti ve üstün genel performans ve fotoğraf özellikleriyle sektördeki en büyük rakiplerini geride bıraktı.

En son DXOMARK sıralaması, yeni Mate 50 Pro'nun piyasadaki en iyi mobil kamerayla donatıldığını açıkça gösteriyor. HUAWEI'nin amiral gemisi akıllı telefonu, güçlü 50 MP Ultra Diyafram Kamerası ve optik sistem, mekanik yapı, görüntüleme teknolojisi ve görüntü işlemede önemli gelişmeleri içeren dünyanın ilk 10 seviyeli ayarlanabilir fiziksel diyaframına sahip. Ultra Diyaframlı Kamera, f/1.4-4.0 değişken diyaframla birlikte XD Fusion Pro görüntü motoruyla birleştiğinde, akıllı telefonda çekilen fotoğraflar neredeyse DSLR düzeyinde görüntü kalitesi yakalıyor.

DXOMARK sıralamasında 1 numara HUAWEI'de

DXOMARK, en son HUAWEI amiral gemisi modelinin hem teknik hem de fotoğrafik yeteneklerini överek toplam 149 puanlık rekor puan verdi. Mate 50 Pro'nun 149 fotoğrafçılık puanı, genel fotoğrafçılık, düşük ışık koşulları, portre ve grup fotoğrafları ile doğal bokeh efekti konularında olağanüstü performansına dayanıyordu.