GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2022 09:55   Güncelleme : 01-11-2022 09:55

ATLAS COPCO, OTOMOTİV YAN SANAYİ TEMSİLCİLERİYLE BURSA’DA BULUŞTU

ATLAS COPCO, OTOMOTİV YAN SANAYİ TEMSİLCİLERİYLE BURSA’DA BULUŞTU

Yeni nesil üretimin öncülerinden Atlas Copco Endüstriyel Teknik, otomotiv yan sanayi için sunduğu en yeni çözümlerini Bursa’da gerçekleştirdiği “Otomotiv Yan Sanayide Global Trendler” konulu toplantıda stratejik partnerleriyle paylaştı. Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleştirilen toplantıda; markanın otomotiv sektöründeki yenilikleri, dönüşümleri ve tam otomasyon çözümleri anlatıldı. Katılımcılar, hazırlanan demo alanında Atlas Copco Endüstriyel Teknik çözümlerini deneyimleme olanağı da buldular.

Otomotiv sektörü her geçen gün dijitalleşme yönünde daha güçlü bir eğilim gösterirken Atlas Copco Endüstriyel Teknik, stratejik partnerlerini yenilikçi otomotiv ekipmanları ve çözümleriyle Endüstri 4.0'ın ötesine taşıyor. Otomotiv üretim şirketlerine en iyi teknolojileri sektör lideri uzmanlığıyla sunan markanın Bursa’da gerçekleştirdiği “Otomotiv Yan Sanayide Global Trendler” konulu toplantıda; endüstriye sunduğu yenilikler, dönüşümler ve tam otomasyon çözümleri anlatıldı.

Toplantıya katılan otomotiv yan sanayinin önde gelen şirketlerinin temsilcileri, Atlas Copco Endüstriyel Teknik Otomotiv Bölümü’nün üretim süreçlerini destekleyen en yeni teknolojik çözümlerini deneyimleme fırsatı da buldu.

Otomotiv endüstrisi Atlas Copco ile teknolojik dönüşümde bir adım önde

Atlas Copco Endüstriyel Teknik Otomotiv Bölümü Bölge Satış Müdürü Arın Yamak’ın açılışını yaptığı toplantıda ilk olarak Atlas Copco Global Otomotiv Bölümü Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mathieu Legars konuştu. 

Mathieu Legars, endüstriyi güçlendirmenin stratejik partnerleri güçlendirmekten geçtiğini belirterek, “Daha iyi bir yarın için; inovasyon, etkileşim ve taahhüt odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizi büyümeleri ve toplumu ileriye taşımaları için güçlendiriyoruz. Ar-Ge departmanımızda 600 mühendisimiz, dünya çapında 2 binden fazla servis mühendisimiz, servis ekibi uzmanlarımız ve operasyonel mükemmellik ekiplerimizle stratejik partnerlerimizin sektörde teknolojik dönüşümde çok daha önde olmasını sağlıyoruz. Atlas Copco olarak geliştirdiğimiz çözümlerimiz ve deneyimimizle otomotiv endüstrisinde gerçek anlamda sürdürülebilir bir fark yaratıyoruz. Yenilikçi otomotiv ekipmanları, sistemleri ve hizmetlerinden oluşan kapsamlı portföyümüz ile dijital dönüşümün öncülerinden olan Akıllı Fabrikaları destekliyoruz.” dedi.