GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2022 14:32   Güncelleme : 01-11-2022 14:32

Branda Çeşitleri

Kanvas su geçirmez bir kumaştır. Her mevsim güneş ve yağmurdan korunmanın yanı sıra kapalı alanlar oluşturarak size konfor ve rahatlık sağlar.

Branda Çeşitleri

Kanvas su geçirmez bir kumaştır. Her mevsim güneş ve yağmurdan korunmanın yanı sıra kapalı alanlar oluşturarak size konfor ve rahatlık sağlar. Araba brandaları sadece aracın temizliğini korumakla kalmaz, aynı zamanda park ederken özellikle ön ve arka olmak üzere sürücünün dikkatsizliğinden kaynaklanan kılcal boya çiziklerini de önler. Branda çeşitleri arasında cafe dış mekan kapatma fiyatları son derece uygun düzeydedir.

Havuz koruma brandaları, istenmeyen yaprakları ve diğer kalıntıları dışarıda tutmaya yardımcı olabilir. Toz ve diğer elementleri dışarıda tutarak artık yüzeylerinizi süpürmek ve havuzdaki yaprakları temizlemek için daha az zaman harcayabilirsiniz. Şeffaf branda m2 fiyat günümüzde ekonomik düzeydedir.

Branda Çeşitleri Farklı

Çadır bezi olarak da bilinen bu kalın pamuklu kumaş, tente, çadır, yelken ve kayış yapımında kullanılan güçlü ve ağır bir kumaştır. Genellikle düz dokumada birden fazla fitil katmanından dokunur. 15 – 21 çözgü 5 iplik için genellikle hangi iplik kullanılır. Tenteler, kış hava koşullarından korunmak için ağırlıklı olarak polyester kumaştan yapılmıştır.

En önemli detay ise dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilmiş olmasıdır. Bunu kanvasın kalın eti ve yünün yüksek yoğunluğundan anlayabilirsiniz. Brandaların kolay bozulmamaları için sağlam malzemeden yapılmış olmaları önemlidir. Ayrıca bu onların kullanım ömürlerini artıracaktır. En kaliteli brandalar için Şeffaf brandacı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fermuarlı şeffaf branda miflonlu bir kumaştır. Ön kısım su geçirmezdir. Genellikle araç brandaları ve bahçe mobilyaları için koruyucu örtü olarak kullanılır. Bir araba örtüsü koruma sağlayabilirken, yanlış kullanım nedeniyle araca da zarar verebilir. Rüzgarın neden olduğu sürtünme, aracınızın boyutuna uygun olmayan boyaya gevşek bir şekilde monte edilse dahi zarar verebilir.

Branda Çeşitleri Özellikleri

Kanvas, fiziksel olarak çok kalın ve sıkı dokunmuş bir kumaştan yapılmış koruyucu bir örtü şeklinde bir malzemedir. Branda kumaşlar için, ısı, ışık ve nem gibi faktörlere direnmek için şartlandırma kumaşlarının teknik nitelikleri kullanılabilir.

En önemli detay ise dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilmiş olmasıdır. Bunu kanvasın kalın eti ve yünün yüksek yoğunluğundan anlayabilirsiniz. Brandaların kolay kırılmaması için sağlam malzemeden yapılmış olması önemlidir. Aynı zamanda bu onların kullanım ömürlerini artıracaktır. Aracı önden arkaya örten branda genellikle kaputa yapıştığı için masum görünse de bir miktar hasar vardır.

Toz ve kir ile başlarsak, tuval kaplaması öncesinde veya sırasında boya üzerindeki toz parçacıkları, tuval hareket ederken kılcal çiziklere neden olabilir. Yüksek sıcaklıklarda boyaya zarar verebilecek plastik içeren brandalar için olarak bilinir.

Körüklü Tente

Tente olarak adlandırılır ve yandan güneşin parlamasını engelleyen körükleri sayesinde ihtiyaca göre ayarlanabilir. Körüklü tente, çıkarılabilir kancası vardır. İp ve motor sistemine sahiptir. Görsel amaçlı da kullanılabilir. Brandalar günümüzde birçok alanda çeşitli amaçlarla kullanılıyor. Havuz, oto, tente, kanvas, cafe, kış bahçesi gibi günümüzde geniş seçeneklerde kullanım alanları mevcuttur. Şeffaf brandacı sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.