SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2022 02:24   Güncelleme : 31-10-2022 02:24

İçinde tutuyoruz

İçinde tutuyoruz

 

Aşırı kanama. Maçtan sonra kendisinden ve sağlık ekibinden aldığım tavsiyede, pas vermesi gerektiğini ve bir süre dinlenmesi gerektiğini ya da ayaklarının farklı hissetmeye başladığını da açıkladı. Planımız Bakasetas'ı kaybetmek değil, oregabet uzun vadede kazanmak. Kasımpaşa öncesi güzel bir mola olacak. "

"Sağa ve sola dönme şansım olmadı"

Oyun sırasında Hugo'nun yedek kalmasıyla ilgili bir soruya cevaben Avcı, "2-3 kulvarlarda yarışan takımlar rotasyona tabi tutulacak. Bazen bir oyuncunun yaralanma riski oyun planına göre değişir. Hugo ve Dansville bunun bir parçası. Sağa sola dönme şansım yok. Aslında Yusuf Yazıcı da oyunda iyi iş çıkardı, sakatlık riski nedeniyle onu çıkarmak zorunda kaldım. Bu değişiklikleri bazen rakibe göre, bazen sakatlık riskini göz önünde bulundurarak, bazen de oregabet giriş oyuncuya bakarak yapabiliriz" dedi. Kadıköy, Rumları 2-0 yenen AEK Larnaca'ya eli boş döndü. Gol sayısını 7'ye çıkaran ve Rennes'li Fransız ile zirveye ulaşan teknik direktör Jorge Jesus, maçın performansından da oldukça memnun kaldı.

"Takım için iyi bir sinyal"

Portekizli teknik adam maçın ardından yaptığı açıklamada, "Kazanmak önemli. Bugünkü maçı kazanmak bizi grup aşamasına yaklaştırıyor. Harika bir oyun oynadık ve 2-0 kazandık, defansta güvenli bir oyun oynadık Bugün 2-0 sona erdi. ama 4-5 olabilir. Çok fazla istihdam yarattık.