SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2022 15:24   Güncelleme : 31-10-2022 15:24

Çekmeye başladığı bildirildi

Çekmeye başladığı bildirildi

22 yaşındaki sağ bek Sacha Boye, bu sefer yıldız formunda, Fransız kulübünün radarına yüzde 100 performans artışıyla girdi.

Sırayla

Galatasaray yönetimi, 23 yaşındaki Danimarkalı defans oyuncusu Viktor Nielsen'e kısa sürede 300.000 € ekledi ve yıllık maaşını 1.2 milyon €'ya çıkardı, kktcbet bu nedenle BAY haftasında talihsiz gencin morali en yüksek seviyede. . Şimdi  Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün'ün sözleşmesi var.

Bu iki gençle  görüşmelerin şimdiden başladığı bildirildi. 10 milyon lira kazanan Kerem'e ortalama 18 milyon lira, 900 bin lira kazanan Yunus'a ise 15 milyon lira sağlanması planlanıyor. Müzakerelerin BAI haftasının sonunda tamamlanması bekleniyor.

Metin Calabas

Hollanda ve Polonya'nın ortaklaşa ev sahipliği yaptığı Dünya Voleybol Şampiyonası'nda ülkemiz A kadın voleybol takımımız çeyrek finale yükselecek ve çapraz oyunda geleceğin rakiplerini belirlemek için önemli bir rol oynayacak. Cyber ​​​​Sudan, F Grubu'nun kktcbet giriş ikinci turunda nihai Olimpiyat şampiyonu ABD ile karşılaşacak. Şu anda, Çin milli takımının 7 maçta 6 galibiyeti ve ilk turda ikinci, ikinci sırada puanları var. Buna karşılık, Amerika Birleşik Devletleri Polonya'ya yenildi. Son Olimpiyat şampiyonu ilk turda Sırbistan'a yenildi ve 7 maçta 5 galibiyetle üçüncü sıraya düştü. F Grubu'nda ilk 4'e giren takımlar çeyrek finale yükseldi.