GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-11-2022 16:04   Güncelleme : 02-11-2022 16:04

Çankaya DemirDöküm Kombi Servisi

Ankara ve civarındaki bölgelerin tamamına hizmet veren Çankaya Demirdöküm kombi servisi alanında uzman ekibi ile arıza tespit, bakım ve onarım konularında çağrılarınıza kulak veriyor.

Çankaya DemirDöküm Kombi Servisi

Ankara ve civarındaki bölgelerin tamamına hizmet veren Çankaya Demirdöküm kombi servisi alanında uzman ekibi ile arıza tespit, bakım ve onarım konularında çağrılarınıza kulak veriyor. Uzun yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadrosu ile müşteri memnuniyetini ilke edinerek garantili hizmet anlayışını sunuyor. Hem cazip ödeme koşulları hem de yüzde yüz sonuç odaklı bu servis hizmetleri ile yaz kış bir mağduriyet söz konusu olmayacak ve kullanılan yedek parçaların da orijinalliğinden yana bir şüpheniz olmayacak.

Her geçen gün artan hayat koşullarının maliyeti ile günden güne bir yük haline gelmeye başlayan ısınma ve ısıtma sistemleri de kullanıcıları çok daha tasarruflu olmaya itmiştir. Dolayısıyla,  Çankaya DemirDöküm kombi servisi tarafından yapılan kombi yıllık bakımları sayesinde gönül rahatlığı ile ekonomik koşullarda kombinizi çok daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkün. Demir döküm servisi firması ile iletişim kurarak bu konuda destek almaktan çekinmemelisiniz.

Demirdöküm Kombi Periyodik Bakım

Kullanmakta olduğunuz DemirDöküm kombi cihazınızın çok daha verimli bir şekilde uzun yıllar kullanılabilmesi için periyodik bakımlarının düzenli bir şekilde mutlaka yaptırılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Cihazınız garanti kapsamında bile olsa bakım yaptırmadığınız takdirde ürün tamir ve değişimi garanti kapsamı dışında kalarak yapılacaktır.

Çankaya DemirDöküm kombi servisi yetkili bir servis olmanın getirdiği sorumluluk bilinci ile hareket ederek orjinal parça kullanımına dikkat etmekte ve tüm hizmetlerini garanti kapsamında yapmaktadır. Ek bir garanti sözleşmesi ile garanti süresini de uzatabilmektedir. Siz de Demir Döküm Servis sitesi ile irtibata geçerek servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.demirdokum-servis.com.tr/cankaya-demirdokum-servisi