GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2022 17:23   Güncelleme : 03-11-2022 17:23

Stretch Hood Ne İşe Yarar?

Stretch hood adı verilen palet örtüleri paletli olarak sevk edilen tüm ürünler için ekstra koruyuculuk ve mukavemet sağlayan ürünlerdir.

Stretch Hood Ne İşe Yarar?

Stretch hood adı verilen palet örtüleri paletli olarak sevk edilen tüm ürünler için ekstra koruyuculuk ve mukavemet sağlayan ürünlerdir. Bugün üretim sektöründe hangi endüstri alanında olursa olsun üretilen tüm ürünlerin sevkiyat aşamasında paletli sistemler kullanılmaktadır. Paletli sistemler ürünlerin daha korunaklı bir şekilde sevk edilmesine olanak sağlamaktadır. Paletli sistemlerin son aşaması olarak Stretch Hood örtüleri tercih edilmektedir. Böylelikle paletlenen her bir ürün bu örtüler sayesinde güneş ışığı, yağmur, toz ve nem gibi dış etkenlere karşı korunmuş olacaktır.

Ülkemizde Stretch Hood üretimi yapan öncü markalardan birisi olarak Cesur Film firması ön plana çıkmaktadır. 2021 yılında kurulan ve son teknoloji ile işleyen bir tesiste üretilen Stretch Hood palet ölçüleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için markanın Resmi Web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Web sayfasında yer alan ürün çeşitliliğini inceleyebilir ve tüm ürünlerin sağladığı avantajları öğrenebilirsiniz.

Bigbag liner üretimi

Cesur film bünyesinde üretilen ürünlerden bir diğeri Bigbag liner çeşitleridir. Bigbag adı verilen maksimum boy çuvallar için üretilen bu iç torbalar sayesinde yüksek ağırlıktaki malzemeler güvenle taşınabilmektedir. Gıda sektöründe, kimya sanayinde, ilaç sektöründe ve madencilik alanında ihtiyaç duyulan bu ürünler için Cesur Film markasına ulaşabilirsiniz

  1. bünyesinde üretilen PE film çeşitlerini yine internet sitesi aracılığı ile araştırabilirsiniz. Ürünlerin detaylı özelliklerini bulabilirsiniz.