TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 08-11-2022 17:14   Güncelleme : 08-11-2022 17:14

Uyap Server Hukuk Programı

Uyap server programı hukuk işlemleri için tasarlanmış bir yapay zekâ ürünü olan bir yazılımdır.

Uyap Server Hukuk Programı

Uyap server programı hukuk işlemleri için tasarlanmış bir yapay zekâ ürünü olan bir yazılımdır. Bu programın bilgisayarlara kurulmasıyla çok sayıda hukuki işlem tek tuşla rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Uyap server sahibi olarak aynı zamanda bu programı üç gün boyunca deneme şansına sahip olabilirsiniz.

Uyap server ile hukuki işlemleri yapmak için kullanacağınız e-imza ile avukatlık portalına giriş yapar ve burada olan dosyaların sorgusunu yapabilir veya bu dosyaları bilginiz dışında kimlerin sorguladığını anlayabilirsiniz. Uyap server birden fazla oturum açılmasını destekleyen yazılımdır. Uyap çoklu kullanım ile hiçbir şekilde birden fazla oturum açıldı veya Uyap aktif 5 oturum hatası alındı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ayrıca Uyap bu sorunlarla karşılaşılmaması için bu programı aktifleştirmiştir. Shayazılım sitesi üzerinden programa satın alabilirsiniz.

Uyap Çoklu Kullanım

Uyap çoklu kullanım sistemi ile avukatlık mesleği portalı üzerinde birden fazla oturum da açabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için rahatlıkla e-imza kullanabilir ve diğer kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle ofisinizde yer alan diğer bilgisayarlardan da sisteme kolay şekilde erişim sağlanabilir.

Çoklu kullanım programı sayesinde rahatlıkla diğer kullanıcılarla bağlantı kurulabilir. Lakin bu bağlantının yapılabilmesi için e-imza kullanılması ve paylaşımı yapılmalıdır. E-imzanızda herhangi bir sıkıntı oluşması durumumda e-imzayı satın aldığınız merkezle bağlantıya geçerek e-imzanızı yenileyebilirsiniz. Tüm Uyap sistemlerini denemek için Shayazılım sitesini kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://shayazilim.com/UyapServer