GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2022 17:21   Güncelleme : 09-11-2022 17:21

Dijital Kartvizit Nedir Ve Kimler Kullanır?

Dijital kartvizit ile kişisel pek çok bilgiyi paylaşabilmek mümkündür. Bilgilerinizi karşınızdaki kişi ile anlık olarak kolaylıkla paylaşmanıza olanak tanır.

Dijital Kartvizit Nedir Ve Kimler Kullanır?

Dijital kartvizit ile kişisel pek çok bilgiyi paylaşabilmek mümkündür. Bilgilerinizi karşınızdaki kişi ile anlık olarak kolaylıkla paylaşmanıza olanak tanır. Sosyal medya hesabı iş bilgileri cep telefonu numarası e - mail hesapları, adres bilgileri iş yeri adresi bilgileri Medya hesabı gibi pek çok kişisel bilgiyi dijital ortamda karşı tarafla kolaylıkla paylaşmayı sağlar. Çoğunlukla iş insanlarının kullandığı kartvizit türüdür.

NFC Kartvizit Nedir? Ne İşe Yarar?

Nfc kartvizit işleme uygulanırken 13,56 MHz bantlı kablosuz iletişim teknolojisi bağlantısı kullanılabilmektedir. NFC uygulamasında iletişim mesafesi yaklaşık olarak 10 cm dir. Telefon, bilgisayar, tablet fark etmeksizin diğer cihazların NFC donanımlı cihazlarla veri paylaşımına imkan oluşturur. Kişisel bilgilerinizi karşı tarafa aktarırken dijital ortamda bilgilerin aktarılacağı telefon tablet ve benzeri fark etmeksizin yaklaştırılarak karşı tarafa kolayca aktarılabilir. Haydikart sitesinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Temassız Kartvizit Nedir? Ne İşe Yarar?

Temassız kartvizit sayesinde şirket bilgileriniz ya da kişisel bilgileriniz fark etmeksizin sadece telefonunuzu bilgilerinizi aktarmak istediğiniz karşı tarafın cep telefonuna yaklaştırmak yeterlidir. Telefonda otomatik olarak kişisel dijital kartvizitiniz ya da şirket dijital kartvizitiniz açılacak ve uğraşmadan tek tıkla bilgilerin aktarılacağı kişinin cep telefonu rehberine eklenir.

Temassız kartvizit NFC kartvizit ya da dijital kartvizitin nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız Haydikart adresine girerek bu konu hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Dijital teknolojiden yararlanarak hayatınızı kolaylaştırmak mümkün