SPOR
Giriş Tarihi : 07-11-2022 02:12   Güncelleme : 07-11-2022 02:12

Fenerbahçe'nin Altay'a da ihtiyacı var

Fenerbahçe'nin Altay'a da ihtiyacı var

 

Harika bir fiziği var, "Ben kaleciyim" diyor. Ancak oyun sırasında bir hayalet şeklinde olacak ve defans oyuncusunu ismiyle uyaracak. "Hadi beyler" demeyecek, oyuncuları isimleriyle uyaracak, liderlik becerilerini geliştirecek, oyunu önceden sahabet düşünecek, sonra 90 dakika oynayacak ve ertesi gün oynayacak. en az 90 dakika düşünün ve kendi oyun analizinizi oluşturun.

Nitelikli bir kaleci altından öğrenir, İsa ısrar ediyor ve çabucak iyileşeceğine inanıyorum.

NURETTIN YILDIZ: ALTAI BAINDIR'I KAZANMAK İÇİN İRFAN OYNAMALISINIZ

Bir kalecinin inişleri ve çıkışları vardır. Ancak Altay yalnız olduğunu düşünmemeli ve arkasındaki kaleciye iyi şanslar vermeli ve arkasında birinin olduğu hatırlatılmalıdır. Kazanmak için bir rekabet oluşturmalısınız. Bence Altay bir maç daha sahabet giriş denemeli, yine kötü oynarsa İrfan Can Eğribayat 90 dakikalık forma girmeli. Böylece ikisini de kazanabilirsiniz.

Altay çok iyi bir kaleciyi eski haline getirip tekrar dev olabilir ama kendini bulman uzun zaman alabilir. Aslında F. Garden. Bu nedenle öğretmenin müdahale etmesi gerekir.

SERDAR KULBILGE: GÜVENMELI AMA 1-2 OYUNDAN AYRILMAK DA İYİ

Altay'a güvenilmesi gerektiğine inanıyorum. Her kalecinin verimsizlik dönemleri vardır. Altay'ın yaşadığı bu biçimsiz dönemi aşacağına inanıyorum. Ancak Ankaragücü maçında kötü oynarsa dinlenebilir ve İrfan Can Eğribayat'a bir şans verebilir. Bence bu Altay'ı pek ilgilendirmiyor çünkü ikisi de aynı kulübün başarısı için mücadele ediyor.