SPOR
Giriş Tarihi : 08-11-2022 23:15   Güncelleme : 08-11-2022 23:15

Ankara için çok önemlidir

Ankara için çok önemlidir

 

Kurtuluş Savaşı sırasında kurşun endüstrisinde çalışanlar tarafından kurulan bir ekibin başında olmaktan gurur duyuyorum. Arkadaşlarımızın ciddi bir oluşum yaratacağına inanıyorum. Üç kıdemli iş adamı bu çalışmanın yayınlanmasına sponsor oldu. Ciddi bir sanatsal değeri olan bu eser ciddi bir izleyici kitlesine ulaşırsa elde edilecek gelirin yüzde 80'i Ankaragücü'ne aktarılacak. Bu filmle ve iki yıl sonra 19 Mayıs'ta stat padişahbet açılışıyla Ankaragücü için yeni bir sayfa açılacağına yürekten inanıyorum."

"Çalışanlarımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz"

Başkan Koca, Fenerbahçe maçına hazır olduklarını belirterek, "Pazartesi günü önemli bir maç oynayacağız. İstanbulspor'un galibiyeti bizi motive etti. Çalışanlarımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz. Bu kadronun bu zamanda olmasına üzüldük. Oyuncular uyum içinde olduğu sürece başarının geleceğine inanıyorum. Bizim için Fenerbahçe'ye veya başka bir takıma karşı oynamamız önemli değil. Bu lig zor bir lig. Tüm biletler 13 dakikada  tükendi. Bu oyunu 25.000 kişiyle oynayacağız. Takımıma, oyuncuma, teknik ekibime güveniyorum. Taraftarın coşkusuna inanıyorum. Pazartesi günü inşallah gülümseriz."

"Beklentilerimizin 7 puan altındayız"

Beklenen sonucun 7 puan daha düşük olduğunu padişahbet giriş vurgulayan Faruk Koca, "Ankaragücü beklediğim gibi gitmedi Beklenenin 7 puan gerisindeyiz. Kaybettiğimiz bazı maçları berabere veya kazanarak bitirmek zorunda kaldık. Karagumryuk'a karşı bir maçta kaybetmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum. Şu anda Ankaragücü geçmiş krizlerin hiçbiriyle bitmedi. Oyuncular maaşları ve ikramiyeleri zamanında alırlar.