SPOR
Giriş Tarihi : 09-11-2022 01:16   Güncelleme : 09-11-2022 01:16

Öte yandan, filmimizde oynayacak olan küçük oyuncu Ömer Toprak Yılmaz'a "Ankaragücü-Fenerbahçe maçını kim kazanır" sorusu yöneltildi

Öte yandan, filmimizde oynayacak olan küçük oyuncu Ömer Toprak Yılmaz'a

 

 

 

 Minik oyuncunun 'Fenerbahçe kazandı' tepkisi herkesi güldürdü. Açıklamaların ardından Başkan Koca, günü kutlamak için film ekibiyle pastayı kesti.

Konyaspor, teknik direktör İlhan Palut liderliğindeki Superliga Sport Toto'nun 10. haftasında Gaziantep FC'yi konuk ettiği maçın hazırlıklarını sürdürüyor. İlhan Plaut ve futbolcu Guilherme Sitia, Konya Belediye Stadı'nda yapılacak antrenman ganobet öncesi basına açıklamalarda bulundu. Hafta başından bu yana Gaziantep  maçı için hazırlıkların sürdüğünü kaydeden Palut, "Bugün stadımızda taktik antrenman yapacağız. Umarım yarınki antrenmanla maça hazırlanmayı bitirmişizdir. Calvo'nun diskalifiye olması ve Gabriel'in sakatlığı nedeniyle onları bu maçta kullanamıyoruz. Ayrıca ekibimiz çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Gaziantep tarafı lige çok iyi başlayan ve son haftalarda istediği sonuçları alamamış bir takım. Ama takımına bakarsanız çok fazla potansiyele ve kaliteli oyunculara sahip olduğunu görürsünüz. Onun için son aşama dikkatli olmanız gereken bir oyundur. Bu çok iyi mücadele etmemiz ve şevkle oynamamız ganobet giriş gereken bir oyun. Biz onun işini yapıyoruz. Umarım bu maçı evimizde iyi bir performans ve iyi bir sonuçla bitiririz” dedi. Gaziantep  maçında  Palut, "Aslında bizim takımımıza baktığınızda büyük bir takımı bir anda değiştirecek yapıya sahip değiliz. Evet, 1-2 değişiklik mümkündür. Yarın antrenmandan sonra karar veririz, takımımla tanışırız. En doğru 11'i çıkarmaya çalışacağız. Ancak şu anda büyük değişiklikler olacağını düşünmüyorum” dedi.