SPOR
Giriş Tarihi : 09-11-2022 12:16   Güncelleme : 09-11-2022 12:16

Mücadele edeceğini düşünüyorum

Mücadele edeceğini düşünüyorum

 

Palyut, ligde zirve yarışında erken kopuşlar olmayacağını düşündüğünü belirterek, "6-7 takımla ligin zirvesinde uzun bir yol olacağını düşünüyorum. Hem ligimizin kalitesi açısından hem de yarışın daha muhteşem ve heyecanlı hale gelmesi açısından iyi bir durum. Bu yıl birincilik için mücadele eden birçok takım olacağını düşünüyorum. Umarım ikimiz de istikrarlı bir trendle ligde takım olarak oynamaya devam ederiz."

Yayının süresi içinde tamamlanıp sahabet tamamlanmayacağına ilişkin konuşan Palyut, "Çeviri çok dinamik bir süreç. . Şu anda çok iyi görebileceğiniz bazı yerlerde aniden taşınmaya ihtiyacınız olabilir. İlk yarının sonuna kadar maçlarda bugün size uygun olmayan pozisyonlara hücum edebilirsiniz. Bir nevi transfer defterini burada kapatabilirsiniz. Lig biraz ilerlediğinde duruma bakalım. Aslında bu yönetimimizle birlikte değerlendireceğimiz bir konu.”

Guilherme Sitia: 3 puan istiyoruz

Guilherme, Gaziantep FC maçında zorlanacağını sahabet giriş belirterek, "Gaziantep maçı her zaman zor ama bu sefer evimizde oynamanın avantajını kullanacağız. Bu maçta zirvede kalmak için 3 puana ihtiyacımız var. Geçen hafta takım olarak çok iyi bir takım ruhu sergiledik ve oyunu ancak son dakikada bıraktık.