SPOR
Giriş Tarihi : 09-11-2022 22:17   Güncelleme : 09-11-2022 22:17

Ismael’e karşı sert eleştirilerin sebebi oldu

Ismael’e karşı sert eleştirilerin sebebi oldu

 

Beşiktaş spor direktörü Ceyhun Kazancı, Valeriyen İsmail'in eleştirilerini abartılı bulurken, Şenol Güneş de açıklama yaptı.

Bu sözler;

Yabancı öğretmenlere verilen krediler düşük

“Öğretmenin eleştirilerini abartılı buluyorum. Defansif olarak iyi bir pozisyondayız. Fenerbahçe ve Başakşehir maçlarında daha iyiydik. Yerel teknik betcool adam Beşiktaş'ın başında aynı sonucu alsaydı bu kadar eleştirilmeyecekti.

“Bence bizim ligimizde  yabancı hocaya güven her zaman düşük, yerli hocaya güven yüksek. Beşiktaş örneğinde kredi açığı çok açıldı.”

“Şenol Güneş'i istemiyorum mesajı bilerek verildi. Böyle haberler canımızı acıtıyor. Bu tür mesajlar sıcak, sıcak ve bize getiriyor. sonuç vermiyorum. Bu Cumhurbaşkanına da saygısızlıktır.” (Aspor)

UEFA Avrupa Konuşma Ligi’nde bu akşam Kosova temsilcisi Ballkani ile karşılaşacak DG Sivasspor ’da yönetim kurulu üyeleri, ev sahibi ekibin yöneticileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

UEFA Avrupa Konuşma Ligi G Grubu’nda bu akşam betcool giriş oynanacak Ballkani – Sivasspor müsabakası öncesi iki kulübün yöneticileri akşam yemeğinde buluştu. Sivasspor Kulübün’nden yemeğe Başkan Yardımcısı Mehmet Oflaz, As Başkan Mehmet Boyraz ve beraberindekiler katıldı.