SPOR
Giriş Tarihi : 10-11-2022 17:18   Güncelleme : 10-11-2022 17:18

Bu şehrin ve bu kulübün buna ihtiyacı vardı

Bu şehrin ve bu kulübün buna ihtiyacı vardı

 

 Tüm planlarımızı bu amaçla oluşturduk. Uzun bir bekleyişin ardından gelen şampiyonluk ligi domine etti, hepimizi heyecanlandırdı, coşkuyla kutlandı ve tarihe geçti.

Beni tanıyan herkes bilir. Geçmişle övünmenin zaman kaybı olduğunu söylüyorum. Geçmişte edindiklerimizi geleceğimize nasıl taşırız diye favorisen sorduğunuzda beni en çok heyecanlandıran da bu oluyor.

Her yarının sonunda her takımda bazı değişiklikler var. Bize de oldu. Ama içimizde meydana gelen değişimler geleceğin Trabzonspor'unu şekillendirdi. Gelecek sezonu değil, takımın geleceğini düşünüyordum. Bunun nedeni, ilk 10 haftadan ziyade tüm sezonun hedeflenmesiydi. Yıllar sonra şampiyon olmak bile söz konusu değildi, her sene zirvede oynamak söz konusuydu.

Her zaman zirvede kalan kalıcı bir şampiyonluk favorisen giriş kültürü yaratmak önce akılda sonra sahadaydı.

Değerli Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimize (ve kalbimde ayrı bir yeri olan Yönetim Kurulu Başkanımız Ertuğrul Doğan'a) ekibim ve ben kesinlikle çok şey borçluyuz. Büyük fedakarlıklar yaptılar. Her zaman olduğu gibi (hiç de) kolay olmayan bu sancılı dönüşüm sürecinde bize inandılar. Trabzonspor'un dönüşüm hayalini desteklediler. Size ve bu dönüşüm sürecini bilinçli ve akıllıca algılayan ve destekleyen herkese teşekkür ederim.