GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-11-2022 10:28   Güncelleme : 14-11-2022 10:28

DÜNYA ÇAPINDA BİR İLK OLAN W-ANNIMALL’IN LANSMANI BÜYÜK BİR MAMA BAĞIŞI VE BİRBİRİNDEN ÖZEL ETKİNLİKLERLE TANITILDI

 DÜNYA ÇAPINDA BİR İLK OLAN W-ANNIMALL’IN LANSMANI   BÜYÜK BİR MAMA BAĞIŞI VE BİRBİRİNDEN ÖZEL ETKİNLİKLERLE TANITILDI

Okur Yatırım Holding ev sahipliğinde, Assembly One Tower’da gerçekleşen etkinlikte; içinde bulundurduğu sosyal sorumluluk projesi ile alanında dünyadaki ilk ve tek platform olan “W-annimall” ile oldukça önemli bir mama bağışı kampanyasına imza atıldı.

2022 yılında evcil ve çiftlik hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanması ve sorunlarına çözüm bulunmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir online platform olan “W-annimall” ile Okur Holding Yatırım’ın ev sahipliğinde Assembly One Tower’da düzenlenen lansmanda, hayvanlar için Patipark ve Patiorg derneklerine 1 ton mama bağışı gerçekleşti.

Gerçek bir hikâyeden ilham alarak oluşturulan ve “Can Dostum Buğday” sloganı ile hayata geçen projede, en çok mama bağışını gerçekleştiren katılımcıya Atatürk’ün hayvan sevgisini vurgulayan bir tablonun hediye edildiği etkinlik büyük beğeni topladı. Grup Sanat Galerisi, V’Jardin, Feeling Good Inside ve Güleç Dekor mama desteğine katkıda bulunmak adına düzenlenen lansmanın paydaşlığını üstelendi. V’Jardin’in çiçek süslemeleri ile destek olduğu lansmanda; Feeling Good Inside hayvan figürlü özel tabaklarıyla yer alırken, Güleç Dekor birbirinden özenli dekor ürünleriyle yer aldı.

Barınakta Yaşayan Dostlara Sürdürülebilir Destek

“Can Dostum Buğday” kapsamında sürdürülebilir bir destek projesi de hayata geçirilmiş oldu. Barınaklarda yaşayan dostlarımızın ihtiyaçlarının sürdürülebilir bir şekilde karşılanmasını amaçlayan proje ile; barınaklardan hayvan sahiplenen kişilere özel mama indirimleri ve mama bağışı yapan hayvanseverlerin sürekli olarak yararlanacağı indirimler ile daha fazla canlının hayatına dokunabilmek hedefleniyor.

Siteden yapılan her alışverişte, engelli hayvanlara destek olmak için oluşturulmuş bir fona katkı sunan proje ile sessiz dostlarımıza her daim desteği sürdürmeyi amaçlıyor.

Grup Sanat Galerisi’nden Anlamlı Sergi

Proje kapsamında oldukça önemli bir katkı sağlayan Grup Sanat Galerisi, ünlü ressam Kemal Babat’ın tablolarından oluşan “Kent Sakinleri Sergisi” ile mama bağışının önde gelen paydaşlarından oldu. Sergide alıcılarını bulan tabloların gelirlerini W-annimall’a bağışladı.

Bir hafta süren kampanya ile dünya çapında önemli bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirildi.