SPOR
Giriş Tarihi : 15-11-2022 16:06   Güncelleme : 15-11-2022 16:06

Hiçbir zaman bir rakibe pozisyon vermedik

Hiçbir zaman bir rakibe pozisyon vermedik

Maçtan puansız ayrılıyoruz, berabere kalırsak pişman olacağız. Rakibini tebrik et. Evet çok üzüldük. Taraftarlarımız bizi çok iyi destekledi, onları üzdük. 3 puan kaybettik, sakatlandık. Üzücü ama paniğe kapılmamız için bir neden yok. Takımım sahada ne yapmak istediğini çok iyi biliyor. Bugün eksik olan bir hesaptı. Doğru yolda olduğumuzu  ve takip etmeye devam mottobet edeceğimizi düşünüyoruz. Umarım bir sonraki maçta bunu skora ve almak istediğimiz  puanlara  yansıtmaya çalışırız" dedi.

Yukatel Kayserispor'un Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği maçın ardından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "dönüm noktalarından biriydi" dedi.

Kayserispor, Galatasaray'ı evinde  2-1 mağlup etti. Maç sonunda yaptığı açıklamanın ardından Kayserispr Başkanı Berna Gözbaşı, "Bartın'da meydana gelen maden kazasında şehit olan şehitlerimize rahmet diliyorum. Umarım ülkemizde bir daha böyle kazalar olmaz. Yerimizi gösterecek çok önemli ve dönüm noktalarından biri oldu. Bu yüzden  bu oyunu yapan tüm ekibimize ve teknik ekibimize teşekkür etmek istiyorum. Bugün RHG Enertürk Enerji ile sözleşme mottobet giriş imza töreni gerçekleştirdik. Enerjilerini bugün ilk maçta hissettik. Zaferinizi tüm şehrimiz ve topluluğumuz adına tebrik ederiz. İyiydi, ahlakiydi, tam zamanındaydı. Evde hiç dayak yemedik. Bir önceki oyunda şöyle demiştim: "Bir kaza geçirdik." Bu kazanın yanı sıra bugün  ülkemizin en önemli takımlarından biri olan Galatasaray'ı yenerek bunu gösterdik. Bütün Anadolu takımları gibi bizim de zorluklarımız var.