SPOR
Giriş Tarihi : 15-11-2022 23:06   Güncelleme : 15-11-2022 23:06

Gol atma yarışına girince

Gol atma yarışına girince

Galatasaray’ın ekip boyu uzadı naturel olarak. Yoğunluğu oldukça fakat oldukça düşük bir oyunla tepki veremeyen bir takıma dönüştüler. İki golde de korkulu jackbet müdafa hatalarının bu duruma eşlik ettiğini söylemek lazım. Açık söylemek gerekirse dönem arası değişimleri de bunda büyük bir değişim yapmadı. Kayserili ouncuların bitkinlikten da meydana gelen konsantrasyon kaybı ve 5 oyuncuyu değişiklik yapma sonrası iş birazcık değişti. Oyun planına bağlılık zedelendi. Doğal yeteneklerin risk alan rakiplerine karşı gol  yarışına girmesi de buna katkı sağladı. Sadece Galatasaray'ın baskın yoğunluğu doğru seviyede değildi. Okan Buruk'un unutmak istediği bir maçtı. Sonuç 2: 1'di, ancak oyun çok geride kaldı.

METİN Karabaş: hayal kırıklığı

Galatasaray geçen hafta Kayserispor'u ziyaret etti. Kadroda önemli bir değişiklik yapan Okan Buruk, Mertens'i solda, Mata'yı hücumcunun jackbet giriş arkasına yerleştirirken, savunmanın solunda Kazymkan'ı şekillendirdi.

Sahada değillerdi

Takım üretkenliği sorununu takım değiştirerek çözmek isteyen Okan Buruk başarılı olamadı. Orta sahada etkisiz kalan Galatasaray rakipsiz kaldı.