SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2022 09:07   Güncelleme : 16-11-2022 09:07

Mücadelesine en fazla giren ekibi, iç sahadaki baskısıyla en fazla faul meydana getiren ekibi…

Mücadelesine en fazla giren ekibi, iç sahadaki baskısıyla en fazla faul meydana getiren ekibi…

Ligin bir final maçı değil. İyi bir müsabakası. Son iki senedir burada kazanarak dönüyoruz. Ümit ederim yeniden fair play ruhuna uygun, sağduyunun olduğu, her insanın birbirine saygı gösterdiği iki ekip adına da iyi oyunun olduğu bunun karşılığında da bilhassa perşembeden sonrasında da kazanarak çıkarsak tüm enerji depolarını boşaltmak üzereyiz ve bugün sonuna kadar bunu kullanmak istiyoruz. İyi bir takıma karşı iyi şeyler yapacağımızı düşünüyoruz. "İkimiz de iyi bir takımız" dedi.

Yaralıların isimleriyle ilgili durumla ilgili olarak Avji, "Gianini, göreve başladığımdan beri böyle bir sakatlık geçirdi. O da fedakarlık yapar. Ağrısı arttı. Geçen hafta betcup Larsen için durum buydu, bugün biraz iyileşti. "Giannini büyük ihtimalle gelecek hafta orada olacak," dedi.

Beşiktaş, Süper Lig'in 10. haftasında  Vodafone Park'ta Trabzonspor ile karşı karşıya geldi. Sakatlığı nedeniyle yaklaşık bir aydır takımda olmayan Rashid Ghezzal'dan bir kez daha kötü haber geldi.

Sakatlığı nedeniyle Karagümrük, Sivasspor, Ankaragücü, Başakşehir ve İstanbulspor maçlarını kaçıran Cezayirli yıldız, Fenerbahçe-Giresunspor maçının kadrosuna betcup giriş alındı ​​ve daha sonra oyuna dahil oldu.

Teknik direktör Valerien Ismael, Trabzonspor'un ilk 11 maçına sakatlıktan kurtulan ve kısa süre de olsa galip gelen Ghezzal ile başladı. Sadece yıldız oyuncu yedek kulübesine doğru bir el hareketi yaptı,