GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2022 09:15   Güncelleme : 22-11-2022 09:15

SEKİZ YILDA EMSALSİZ BÜYÜME

SEKİZ YILDA EMSALSİZ BÜYÜME

 

Gece boyunca canlı müzik ve dj performansıyla keyifli anların yaşandığı organizasyona Arabica Coffee House’un iş ortakları, merkez ve şube çalışanları ile iş dünyasının önemli isimleri de dahil olmak üzere bir çok davetli katıldı. 

SEKİZDEN SONSUZA 

Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana aynı ruh ve heyecanla büyümeye devam eden Arabica Coffee House 8. yılını kuruluş yeri olan Ankara’da 5 Kasım Cumartesi günü Grand Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleştirdiği bir organizasyonla kutladı. 

İlk şubesi 2014 yılında faaliyet göstermeye başlayan Arabica Coffee House CEO’su Av. Sertaç Yalçın açılış konuşmasında “Burada bir şeyleri kutluyor olabilmemizin sebebi sizlersiniz. Dünümüz, bugünümüz ve yarınımız sizler olmadan olmaz. Sözleşmesi imzalanmış ve açılmayı bekleyenlerle birlikte 140’ın üzerinde şubemiz var. Hep birlikte emsalsiz bir büyümeyi gerçekleştiriyoruz. Şunu söyleyebilirim ki eksikliklerim ve hatalarım var ve olmaya da devam edecek, ancak hiçbir zaman iyi niyetimiz ve duruşumuz değişmeyecek, biz daha yeni başlıyoruz. Bugün sloganımızın ‘Sekizden Sonsuza’ olmasının sebebi de bu. Kalitemizi ve itibarımızı üst hedeflerimize bağlı kalarak durmadan ilerletmeye ve kahve sektöründe daha da büyük bir aktör olmak için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Arabica Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Elif Ülger Yalçın ise mutluluğunu “Arabica Coffee House bizim için ortak heyecanların buluştuğu bir tutku hikayesi aslında. Bu hikayede bizlerin yanında olup hayallerimizin ötesine geçmemize yardımcı olan herkesle beraber büyüyor olmak en büyük mutluluğumuz.” sözleriyle ifade etti.

 

ARABICA COFFEE HOUSE HAKKINDA:

Kahve sektörünün öncülerinden ve yerli bir Marka olan Arabica Coffee House, sektör lideri olabilme hedefi ile Mimar Elif ÜLGER YALÇIN ve Av. Sertaç YALÇIN tarafından, Ankara merkezli olarak 2014 yılında kuruldu. DDY Gıda A.Ş’ yi bünyesinde bulunduran firma, şu an Türkiye’de 6 bölgede ve açılacak şubelerle yaklaşık 140 şubeyle hizmet verecek.