GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2022 12:17   Güncelleme : 24-11-2022 12:17

Altınyıldız Classics Öğretmenler Günü’nü yıl boyu kutluyor

Altınyıldız Classics  Öğretmenler Günü’nü yıl boyu kutluyor

Erkek modasının öncü markası Altınyıldız Classics, Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenlere özel ve yıl boyunca devam eden bir kampanyaya imza attı.  Eğitim odağıyla pek çok projeyi hayata geçiren marka, Türkiye’nin geleceğini yetiştiren öğretmenler için ekstra indirim fırsatı sunuyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında hayata geçirilen kampanya ile tüm öğretmenler Altınyıldız Classics mağazalarında markanın mevcut indirimlerine ek %15 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Kasım’da başlayan öğretmenlere özel bu indirim fırsatı bütün bir yıl boyunca devam edecek. 

Altınyıldız Classics, öğretmenlerin mağazalarda yararlanabileceği indirim fırsatını kolaylıkla kullanabilmeleri için makine öğrenmesi ile ilgili dijital bir çözüm kullanarak sistemin öğretmen meslek grubunu tanımasını sağladı. Bu uygulama ile öğretmenler saniyeler içerisinde sistemden kendilerine özel gönderilen kod ile indirimden faydalanabiliyor. Öğretmenler, mağazada yer alan görseldeki QR’ı okutup sisteme formdaki istenilen bilgileri giriyorlar, sistem kişiye özel indirim kodunu sms ile gönderiyor. 

Öğretmen kimlik kartı ve akademisyen kimliği olan tüm öğretmenlerin yararlanabileceği kampanya, markanın  şıklık ve konfor vadeden modern ve zamansız tasarımlarında tüm yıl boyu geçerli olacak.