GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2022 09:18   Güncelleme : 29-11-2022 09:18

Calvin Klein ile Stilinize Sıra Dışı Bir Dokunuş

Calvin Klein ile Stilinize Sıra Dışı Bir Dokunuş

Küresel, ikonik moda markası Calvin Klein’ın yeni modeli, siyahın çekiciliği özgün ve çizgi dışı bir tasarımla buluşturuyor. 

 

Saat tutkunlarına, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Calvin Klein’ın fark yaratmayı sevenlere hitap eden yeni modeli, özgün stiliyle göz alıyor. Siyahın büyüsünün alabildiğine hissedildiği saatin, hasır bileziği son derece zarif görünüyor. Derinlik hissi veren kadrandaki CK logosunun ardından görünen mekanizma ise tasarıma çok şık ve sıra dışı bir nokta koyuyor.  

 

Calvin Klein takı ve saat koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz. 

 

Ürün Bilgisi:

CK25200214

 

Saat&Saat hakkında: 

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak; müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat bugün Raymond Weil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen ve Calvin Klein gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. Dünyaca ünlü saatleri, 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.