GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-12-2022 16:00   Güncelleme : 01-12-2022 16:00

Temel İhtiyaç Karyolalar

Her evi temel ihtiyaçlarından biri olan karyola demirbaş listeler içerisinde yer almaktadır.

Temel İhtiyaç Karyolalar

Her evi temel ihtiyaçlarından biri olan karyola demirbaş listeler içerisinde yer almaktadır. Karyola hem metal hem demir hem de ahşaptan üretilebilen çok farklı modelleri ve tarzları olduğu gibi farklı farklı renk yelpazesine de sahip bir üründür. Üzerine yatak konulduktan sonra uyumak için kullanılan karyola farklı ürünlerden imal edildiği gibi farklı kişi sayılarına göre de üretilmektedir. Temelde tek kişilik ve çift kişilik karyola olmak üzere iki ana başlık altında toplanan Bu ürün farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilecek bir üründür.

Genellikle uzun yıllar kullanılmaya uygun şekilde üretilen karyolalar mdf karyola ve demir karyola şeklinde üretilmektedir. Ancak pek çok malzemeden karyola üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Kısaca her zevki ve her tarzda hitap edebilecek ve işlevselliğine göre de farklı çeşitleri mevcut olabilecek karyolalar piyasada sıkça bulunmaktadır.

Çift Kişilik Karyola Modelleri

Bir evin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan ve önemli konumlardan birinde bulunan karyola bir odanın neredeyse tamamını kapsayacak kadar ve odanın başrol oyuncusu olacak kadar önemli bir eşyadır. Kişilik ve çift kişilik yere yakın yerden yüksek ahşaptan veya demirden olmak üzere pek çok çeşidi mevcuttur. Çift kişilik karyola modelleri genellikle çiftler için üretilmekte olup ancak rahatına ve konforuna düşkün daha geniş bir alanda yatmaktan zevk alan tek kişiler tarafından da tercih edilebilen bir yataklıktır.

1 metre 60 santimetreden 2 metreye kadar olan ölçülerden başlayarak 2 metreden 2 metre şekline kadar olan tüm yataklara çift kişilik yatak denilmektedir. Bu yatak modeli hem çiftler tarafından hem de tek kişi tarafından sıkça tercih edilerek yatak odalarını alınan bir üründür. Odanızın ve yaşam alanınızın diğer ölçülerine göre uygunluk sağlaması açısından farklı özel ölçülerde de taleplerde bulunabilirsiniz. Özellikle karyolada pek çok seçenek müşteriye sunulmaktadır. Ayrıca sunta karyola modelleri için Ninnimo sitesine bakabilirsiniz.

Karyola Fiyatları Hakkında

Karyola fiyatları hakkında pek çok kişi ciddi araştırmalara girmektedir. Ancak karyolaların çok farklı boy ve ebatları olduğundan dolayı karyola için genel bir fiyat belirlemesi yapmak oldukça zordur. Hem üretildiği malzemeye hem de ebatına göre çok farklı çok ebatlı ürünler olduğu için bu tür ürünlerin de fiyatları arasında çok ciddi farklar olmaktadır. Örneğin demirden üretilmiş olan bir karyola ile ahşaptan üretilmiş olan bir karyolanın fiyatları asla birbirine uygun olmayacaktır.

Hem satıcı firmanın kendine göre belirlemiş olduğu fiyat politikası hem de kullanılan ürünlerin kalitesi ve ebatların ölçüsü karyolaları üzerinde oldukça etkili olan unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Karyola alımında dikkat etmeniz gereken önemli husus fiyat araştırmasından daha çok alacak olduğunuz ürünün kalitesi ile alakalı olmalıdır. Çünkü uzun yıllar kullanılıp çok değiştirilemeyecek olan Bu ürünlerde kaliteli ürün almak daha karlı bir iştir. Her renkte ve beyaz karyola çeşitleri için Ninnimo sitesine bakabilirsiniz.