GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2022 12:08   Güncelleme : 05-12-2022 12:08

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Pek çok resmi kurumda veya şirketlerin yönetici masalarında yer alan masa bayrakları çok çeşitli şekillerde üretilmektedir. Masa bayrakları tekli şekilde üretilebildiği gibi 2’li, 3’lü, 4’lü olarak da üretilip masanın üzerinde yerini almaktadır. Bu masa bayrağı modelleri tek ayak üzerine istenilen sayıda direk olarak hazırlanıp kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Masa bayrakları Türk bayrağının yanında kurum ve kuruluşların sembolü, logosu olarak da sunulmaktadır. Bu bayraklar özel ve kalın bir kumaş üzerine basılmaktadır. Dik ve görünebilir özelliğe sahip olabilmesi için bu masa bayrakları kalın kumaşla yapılmaya çalışılmaktadır. Böylece masa üstünde çok daha şık bir şekilde durmaktadır. Bu bayrakların üzerine konulduğu direkler de krom olarak üretilmektedir. Bu krom altın rengi krom olduğunda fiyatı çok daha fazla olmaktadır.

Kaliteli Masa Bayrağı

Bayrak flamalar, masa bayrakları, direğe asılan bayraklar olmak üzere birçok farklı bayrak modeli bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en çok kullanılanlardan biri de masa bayrağı modelleridir. Bu bayraklar Türk bayrağı modelleri olarak ve kurum kuruluş bayrakları olarak hazırlanmaktadır. https://bayraksantekstil.com.tr/masa-bayragi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.