GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2022 12:14   Güncelleme : 05-12-2022 12:14

Yerden Isıtma Straforu

Yerden Isıtma Straforu

Strafor yalıtımda yoğun olarak kullanılan bir malzemedir. Bu ısı yalıtım malzemesinin yüksek verimli bir yerden ısıtma sisteminin kurulumunda kullanılması çok doğaldır. Yerden ısıtma sisteminin kurulumu sırasında yerden ısıtma straforu ilk olarak kullanılan malzemedir. Bu malzeme en alt kısma döşendikten sonra sıcak su boruları döşenmektedir. Yerden ısıma straforunun diğer straforlardan farkı bu malzemenin araya boruların yerleşmesi için bölmeli şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Straforun en önemli özelliği ısının bir yerden başka bir yere geçişini engellemesidir. Bu malzemeler zemine döşendiğinde strafor üzerinde bulunan sıcak su borusunun ısısını alt kısma geçirmeyerek sadece üste yönlendirmektedir. Böylece ısı evinizin zemininden sizin bulunduğunuz noktaya yükselecektir.

Yerden Isıtma Straforu Kullanımı

Yerden ısıtma konusunda profesyonel olarak kullanılan malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler arasında yerden ısıtma straforu bulunmaktadır. Bu straforun kaliteli markalardan seçilmesi demek yalıtımın çok daha iyi bir şekilde yapılması anlamına gelmektedir. Yalıtımın güzel yapılması da ortaya çok sıcak ortamların çıkmasını sağlayacaktır. https://desenerji.com/yerden-isitma-straforu/ sayfasını incelediğinizde buradaki strafor çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.