GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2022 11:16   Güncelleme : 09-12-2022 11:16

Baskı Beton Uygulaması

Baskı beton çeşitleri, mekânlara uygun çeşitleri ile sınırsız alternatifler sunuyor. Sosyal, kültürel ve doğal özellikleri incelendikten sonra çeşit yelpazesi verilir.

Baskı Beton Uygulaması

Baskı beton çeşitleri,  mekânlara uygun çeşitleri ile sınırsız alternatifler sunuyor. Sosyal, kültürel ve doğal özellikleri incelendikten sonra çeşit yelpazesi verilir. Zemin baskı beton uygulamasının yapılabilmesi için, o çevrenin doğal durumu, kültürel yapısı, sosyal yönü çok önemli olmakta. Bu özellikleri incelendikten sonrasında, katalog ile ayrıntıları ve çeşitler müşteriye sunulur. Beton renkleri, desenleri, kalpları verirler. Çeşitleri her zevke uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir.

Baskı Beton İle Dekoratif Görünüm

Zemin baskı beton veya duvar baskı beton uygulamalarında estetik ve şık görünüm ön plandadır. Dekoratif görünüm vermesi sonucunda her yer daha temiz düzgün ve şık görünmektedir. En önemli özelliklerinden bir olan, uzun seneler boyu bozulmadan kullanılabilir olması da diğer alternatiflerden tamamen kopmuş olarak baskı beton uygulaması tercih sebebi olmaktadır. Cihanoğlu Baskı Beton tarafından yetkili ellerde estetik ve dekoratif görüntüde zemin baskı beton oluşturuluyor. Diğer alternatif uygulamalarla karşılaştırınca daha ekonomik ve kullanım zamanı uzun olmaktadır.

Baskı Beton Kullanım Alanları

Baskı beton kullanım alanları çok fazla çeşittedir. Yollar, bahçe duvarlarının üstleri, havuz zeminleri, parklar, ev içi banyo, mutfak, giriş, müze duvar zeminleri, hastaneler gibi saymakla bitmeyecek çok geniş yerlerde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra geleneksel etkileri günümüze taşıyan kültürel özellikleri ile de öne çıkıyor. Cihanoğlu Baskı Beton,  ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek çalışan ve baskı beton çeşitlerinde her türlü yeniliği uzmanlarca tatbik ettiren bir firmadır. Siteden istediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.