GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2022 12:51   Güncelleme : 15-12-2022 12:51

Azot Jeneratörü Teknik Özellikleri

Lazer kesim azot jeneratörü oldukça az yer kaplıyor. Bu sistem taşınması kolay ve hızlı bir şekilde çalıştırılabilen bir sistemdir.

Azot Jeneratörü Teknik Özellikleri

Lazer kesim azot jeneratörü oldukça az yer kaplıyor. Bu sistem taşınması kolay ve hızlı bir şekilde çalıştırılabilen bir sistemdir. %99 oranında azot saflığı sağlıyor. 150-200 bar azot çıkış basıncına da sahiptir. Tüm işlemleri tamamlanmış bir şekilde size teslim edileceğinden dolayı herhangi bir işlem yaptırmanıza gerek yoktur. Ayrıca bu sistemi kurmak için büyük bir alana da ihtiyacınız yoktur. Ufak bir alan ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Tasarım olarak ağır şartlarda çalışmaya uygun olarak yapılmıştır. Teknik özelliklerine bakıldığında ise dahili hava kompresör özelliğine sahip ve vidalıdır. Dahili hava kurutma özelliğine sahiptir. Dahili egzoz fanı bulunmaktadır. Taze hava menfezleri bulunuyor. Topraklama bağlantısı da bulunuyor. Amec Endüstriyel internet adresi üzerinden bu sistem hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oksijen jeneratörü ve oksijen üretim sistemi

Oksijen jeneratörü ikiz kule PSA oksijen jeneratörü ve modüler oksijen jeneratörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Amec Endüstriyel sitesinde bu jeneratör sistemleri hakkında detaylı bilgi verilir. İkiz kule PSA oksijen jeneratörü geleneksel bir makinedir.

Dünyada da kullanımı oldukça yaygındır. Zorlu çalışma ortamlarında kolaylıkla işlem yapabiliyor. Bu oksijen jeneratörünün de iki farklı tipi vardır.  Modüler oksijen jeneratörü oksijen ihtiyacı zamanla artan kişiler için üretilmiş bir jeneratördür. Oksijen üretim sistemi ise yine iki çeşit olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi skid oksijen üretim sistemidir. Bir diğeri ise konteyner oksijen üretim sistemidir. Her ikisi de az yer kapladığından dolayı taşınması kolay ve tak çalıştır sistemi ile çalışır. %95 oksijen saflığı sağlarlar.