GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2022 11:18   Güncelleme : 16-12-2022 11:18

Kişiye Özel Plaka Basımı

Plakalar, her türlü araçta kullanılmak üzere tasarlanmış ve farklı karakterin kullanılması ile birlikte meydana gelmiş bir üründür.

Kişiye Özel Plaka Basımı

Plakalar, her türlü araçta kullanılmak üzere tasarlanmış ve farklı karakterin kullanılması ile birlikte meydana gelmiş bir üründür. Kişinin istediği şekillerde farklı karakterde kullanım yapabilmesine olanak sağlayan app plaka çeşitleri, normal plakalara oranla daha ilgi çekici şekilde karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra oldukça kaliteli olan bu ürünler 2010 yılından bu yana uygun fiyatlı bir şekilde üretilip Türkiye genelinde her yere kısa süre içerisinde kargo yapılmaktadır. Bunun için siteden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Çift mühürlü şekilde üretim yapan plakacı aynı zamanda hizmetlerine devam ederken Çin malı olmayan Polonya çıkışlı ürünler tercih etmektedir. İnternet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir aynı zamanda pleksi ya da metal olan plakalar arasından tercih yapabilirsiniz.

Resmi Onaylı Ürünler       

Plaka basım işlemleri aynı gün gerçekleştirilir ve iki gün içerisinde kargo yapılarak adresinize teslim edilir. App Plakacım sitesi resmi şoförler odası mühürlü bir şekilde işlemleri yürütür. Tüm plakalar TÜVTÜRK muayene onaylıdır 1962 yılından beri kullanılan plakalar standart olup Türkiye içerisinde farklı şehirlere göre kodlanmış ve belirlenmiştir. Plakaların ruhsata işletilmesi gerekmektedir. Ruhsata işli olarak bulunmayan plakaların kullanımı yasaktır.

Her türlü sorularınıza ve endişelerinize yanıt App Plakacım sitesi bünyesindeki uzman kadrosu ve deneyimli arkadaşları ile birlikte kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde site ile bağlantı kurarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.