GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-12-2022 10:02   Güncelleme : 24-12-2022 10:02

Azerbaycanlı Yazar Cengiz Ehtibaroğlu Türkiye de Kitap Çıkaracağını Duyurdu

Azerbaycanlı Yazar Cengiz Ehtibaroğlu Türkiye de Kitap Çıkaracağını Duyurdu

 

Cengiz Ehtibaroğlu uzun zamandır Türkiye'de haber sitelerinde yazarlık yapan bir kişidir. Şimdilerde ise Cengiz Ehtibaroğlu Türkiye ve Azerbaycan dostluğunu anlatan bir kitap çıkaracağını söyledi.

Azerbaycan da Cengiz Guliyev olarak bilinen yazar uzun zamandır haber sitelerinde yazdığı yazılar ve tecrübesiyle ön plana çıkan aynı zamanda bu alanda kaliteli yazılar yazan bir kişiydi. Şimdi ise Türkiye ve Azerbaycan dostluğunun anlatan bir kitap yazmayı planladığı ve açıkladığı için pek çok kişiyi bu konuda sevindirdi. Heyecanla beklenen kitap hazırlıklarının sürdüğü bildirildi. Planlaması devam eden kitabının çıkarılma tarihi henüz net olmasa da şimdilerde hazırlıklarına başlatan Cengiz Güliyev bu konuda sunacağı kitabı pek çok seveni tarafından merak ediliyor.

Cengiz Ehtibaroğlu Kitap İçeriği

Kitap içeriği kaliteli olması ile birlikte pek çok kişinin ve özellikle şimdiden spoilerin merak edildiği bir kitaptır. Kitap içeriğinde Azerbaycan ve Türkiye arasındaki dostluğun anlatılacağı aynı zamanda herkesin okuyabileceği seveceği tarzda kaliteli bir içerik olacağı söyleniyor. Cengiz Ehtibaroğlu yazar olarak hem kaliteli içerikler ürettiği bilinen hem de bu alanda başarılı şekilde ilerleyen bir kişidir. Bu sebepten dolayı kitabı şimdiden merak edilmesi ile beraber Türkiye ve Azerbaycan arasındaki dostun kaliteli şekilde pekiştirerek anlatılacağı bekleniyor.

Yazar aynı zamanda yaptığı açıklamayla birlikte Türkiye ve Azerbaycan haberlerini ortak bir şekilde yapacağı TurAz gazetesinde yayınlayacağını bildirdi. Yeni kuracağı bu gazete ile birlikte Türkiye ve Azerbaycan ile ilgili yaşanan haberlerin yayınlanacağını duyurdu.

Detaylı bilgi edinmek için demokrathaber.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cengiz Ehtibaroğlu Nerede Yazarlık Yapıyor

Cengiz Ehtibaroğlu Türk haber sitelerinde yıllardır yazarlık yapıyor. Şimdilerde ise yeni bir gazete kuracağı ve bu gazeteden Türkiye ve Azerbaycan’ın haberleri ve pek çok kaliteli içeriği bulunacağını bildiriyor. TurAz gazetesi ile birlikte her zaman bu haberlerin yazacağı ve yeni çıkarılacak olan bu gazetenin de aynı şekilde kaliteli haber içeriklere bulunduracağı söylendi.

Cengiz Ehtibaroğlu uzun zamandır haber sektöründe yazı yazması ile beraber özellikle kitap çıkaracağını duyurması ile sevenlerini oldukça sevindirdi. Kitapla ilgili henüz detaylı spoiler verilmese bile Azerbaycan ve Türk dostluğunu anlatan oldukça akıcı içerikte ve Türk dostlarının seveceği güzel bir kitap çıkaracağını bildirdi. Henüz tarihi netleşmese de hazırlıkların devam ettiğini bildiren Cengiz Ehtibaroğlu bu konuda planlamalarını sürdürürken bir yandan da kitabın kaliteli altyapısı ve içerikte olacağını ifade ediyor. Özellikle Azerbaycan ve Türk dostluğunu anlatan bir kitap olduğu için içerik açısından şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Cengiz Ehtibaroğlu çıkaracağı kitapla alakalı ve aynı zamanda yeni çıkaracağı gazete ile alakalı bir detay vermiyor. Ve ülkemizdeki kitap severler ünlü yazarın kaleme aldığı ve ülkemizde de satışa sunulacak olan yeni kitabı büyük bir heyecan ile bekliyor.

İnstagram: https://www.instagram.com/cingiz_ehtibaroglu/