GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 17:36   Güncelleme : 26-12-2022 17:36

Kâğıt Çanta Çeşitleri

Kraft çanta modelleri genellikle alışverişlerde kullanılan ve yüksek yırtılma direncine sahip olan mukavemetli ürünlerdir.

Kâğıt Çanta Çeşitleri

Kraft çanta modelleri genellikle alışverişlerde kullanılan ve yüksek yırtılma direncine sahip olan mukavemetli ürünlerdir. Yeterli kalınlıklarda üretilen bu ürünler genellikle 70 gram ile 400 gram kâğıtlar arasında seçim yapılarak üretilir. Çam, köknar gibi ağaçlardan üretilen bu ürünler uzun ipli aynı zamanda yumuşak olan ağaçlardan elde edilen bir kâğıt türü olarak karşımıza çıkar. Kraft çeşitlerinin en dikkat çekici özelliği dayanıklı olmalıdır. Özellikle mukavemetli yapıları ile birlikte çok fazla yaygın kullanım alanına ulaştırılan bu çanta üretimleri, bir ürünün taşınması açısından kullanışlı olarak karşımıza çıkar.

Kolay Taşıma Seçenekleri

Taşıma kısmında ipleri burgu sistemi ile birlikte elin herhangi bir kesilme işlemine maruz kalmadan taşınabilmesine olanak tanır. Günümüzün vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelen Kraft çanta modelleri ofislerde, evlerde kısacası hayatın her noktasında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Temel malzemesi oluklu mukavva olan kraft çanta modelleri, aynı zamanda hediye paketi olarak da mağazalardan satın alınabilecek ürünler içerisinde bulunur. Öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih edilen bu modeller farklı renklerde ve farklı boyutlarda olabilir. Aynı zamanda özel tasarım yaptırmak isteyen firmalar kendi logolarını bastırarak bu çantaları da reklam amaçlı tercih edebilirler. Bu materyal sert ve su geçirmez olduğu için her türlü hava koşulunda kullanılabilmesi açısından tercih edilebilir. Genellikle iki renk olarak imal edilen Kraft çanta modelleri kahverengi ve beyaz olarak karşımıza çıkar. Daha sonrasında ihtiyaç doğrultusunda istenilen renge boyanabilir. Düz ya da desenli olarak çeşitlendirilebilir.

Farklı Boyutlarda Üretilir

Kraft çanta modelleri farklı kalınlıklarda ve farklı uzunluklarda olabilmektedir. Bu nedenle satın alma işlemleri gerçekleştirirken bireysel ihtiyacınız göz önünde bulundurularak tekli ya da toplu alımlarda sağlayabilirsiniz. 32x40x12,18x24x9, 22x28x11, 28x28x16, 30x28x16, 25x28x14, 12x36x8 gibi boyutlarda üretilen çanta modelleri, kullanım yarına bağlı olacak şekilde tercih edilebilir.

Aynı zamanda bu boyutlardaki çanta modelleri konsept olarak aynı olacağı için görsel açıdan farklılık yansıtmayacaktır. Yumuşak dokusu ve aynı zamanda kolay katlanabilmesi ile birlikte yer kaplamayacak şekilde üretilmiş olan bu kullan at kraft çanta modelleri her türlü hava koşullarında kullanıma elverişli olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle günümüzde vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelen kâğıt çanta modelleri diğer poşetlere oranla daha fazla müşteriyi kendisine çeker.

Toplu Satın Alma İşlemleri

İhtiyacınız olduğunda satın almak istediğiniz tüm kağıt çanta modellerine ulaşabilmek ve ürünler arasından tercih yapabilmek için kullan at sipariş internet sitesine tıklamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu internet sitesi üzerinden tüm kâğıt ürünlerine de toplu bir şekilde uygun fiyatlı olarak sahip olabilmeniz mümkündür. Site içerisinde yapılan kampanyalar ve indirimler sayesinde toplu alımlarınızda beklediğinizden daha uygun fiyatlı olarak satın alma işlemlerinde kredi kartları üzerinden ya da havale yöntemi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.