GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-12-2022 11:07   Güncelleme : 28-12-2022 11:07

Ahşap Kablo Makarası Nasıl Çalışır?

Ahşap kablo makaralarının ilk işlevi kablo sarmak iken, kablolar bittiği zaman hurda olarak kabul edilir.

Ahşap Kablo Makarası Nasıl Çalışır?

Ahşap kablo makaralarının ilk işlevi kablo sarmak iken, kablolar bittiği zaman hurda olarak kabul edilir. Ahşap kablo makaralarından üretilebilecek birçok eşya vardır. Zımpara, boyama, şekil verme gibi gerekli işlemlerden sonra fabrikadan yeni çıkmış gibi görünebilirler. Kaynak kablosu tamburları büyük, tambur şeklinde, tambur benzeri yapıdadır. Ahşap makara kablo ve fiber optik kabloları depolamak için kullanılır. Depolama ve taşıma sürecini son derece kolaylaştırır. Kablo makaraya düzgün şekilde sarıldığında kırılma olasılığı daha düşük olduğundan kablonun sağlam durumda kalmasına yardımcı olur.

Ahşap kablo makarası tamburlarının üretimine yönelik tomruklar, ağırlıklı olarak tomruk kesme makinelerinde işlenmektedir. Bu son teknolojik kesiciler her gün yüzlerce metreküp kütüğü işliyor. Bu işlemlerden elde edilen keresteler özenle istiflenir ve yapısına uygun makaralarda kullanılmak üzere kurumaya bırakılır.

Kablo Sevk Makarası Fiyatı

Kablo sevk makarası büyük işletme ve şantiyelerde kullanılmaktadır. Bu tip kablo makaraları cephe işleri, şantiyeler, büyük giyim işletmeleri ve benzeri birçok yerde tercih edilmektedir. Özellikle yeterli prizin olmadığı yerlerde ve çoklu priz özelliği taşıyarak kullanıcıların imdadına yetişiyor. Kablo sevk makaraları farklı birçok özelliğe sahiptir.

 Kablo sevk makarası özellikle uzun kablolar için oldukça kullanışlı bir üründür. Ahşap kablo makarası ile işinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Kablo makarası elektrik işlerinin kolaylıkla halledilmesinde yardı olur. Ahşap kablo makarası hakkındaki tüm detayları https://www.bagcilar.com.tr/ sitesinden en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.