GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-01-2023 11:56   Güncelleme : 03-01-2023 11:56

Mini Fırın

Mini Fırın

Mini fırın, yiyecekleri ısıtmak için kullanılabilen küçük bir elektrikli ısıtma cihazıdır. Bu ısıtıcılar tipik olarak ana fırının dolu olduğu veya daha büyük bir model için yer olmayan evlerde kullanılır. Tüm mutfağı ısıtmadan daha küçük parçalar pişirmek isteyenler tarafından da kullanılabilirler.

En yaygın mini fırın tipine midi fırın denir. Bu cihaz bir elektrik prizine sığar ve diğer modellere göre daha az elektrik kullanır, bu da onu elektrik faturalarında tasarruf etmeye çalışanlar için ideal kılar. Aynı anda bir veya birkaç küçük pişirme kabını tutabilir ve kullanıcıların belirli sürelerde pişirmeye ayarlamasına olanak tanıyan bir zamanlayıcı ile birlikte gelir.

Başka bir mini fırın türü, içinde sıcak havayı yiyeceklerin etrafında dolaştıran fanlara sahip olan ve böylece diğer soba türlerinden daha hızlı pişen tezgah üstü konveksiyonlu fırın olarak adlandırılır. Fan ayrıca sıcak havanın tüm mutfakta dolaşmasına yardımcı olur, böylece bu tür ekipmanlarla yemek pişirirken pencereleri veya kapıları açmaya devam etmek zorunda kalmazsınız. https://www.luxell.com.tr/mini-midi-firin sayfasında bu ürünleri inceleyebilirsiniz.