GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-01-2023 11:57   Güncelleme : 03-01-2023 11:57

Saten Abiye

Saten Abiye

Saten abiye kıyafeti söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı elbise türü vardır. En popüler olanı, kollu veya kollu olarak giyilebilen uzun elbisedir. Uzun elbiseden daha kısa olan ama yine de size bolca örtü ve zarafet sağlayan bir kokteyl elbisesini de düşünebilirsiniz. Özel günleriniz için kısa bir elbise de düşünebilirsiniz.

Daha gündelik veya eğlenceli bir şeyler arıyorsanız, abiye tulum ve kısa tulum seçimimize göz atabilirsiniz. Abiye bir kadının giyebileceği en gösterişli, lüks ve sofistike giyim türüdür. Tüm şekil, boyut ve renklerde gelirler. Bir gece elbisesinin asıl amacı kendinizi bir prenses gibi hissettirmektir!

Saten abiye elbisesi satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok şey vardır. Üzerinde harika durmasını ama aynı zamanda bütün gece dans edecek kadar rahat olmasını istiyorsun! Elbiseniz için kullanabileceğiniz ipek, saten ve şifon gibi pek çok kumaş çeşidi bulunmaktadır.

Elbisenizin rengi hem kişiliğinize hem de katılacağınız etkinliğe uygun olmalıdır. Örneğin şık bir davetse belki siyah kırmızı ya da maviye daha çok yakışır vs... Düğünse belki beyaz siyaha ya da kırmızıya daha çok yakışır! https://www.tiah.com.tr/saten-abiye internet sayfasında tam da size göre ürünler var!