GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-01-2023 13:03   Güncelleme : 05-01-2023 13:03

SON TEKNOLOJİ TÜRKÇE SESLENDİRMELİ TANSİYON ALETİ

Tansiyon hastaları ve kan basıncını düzenli olarak kontrol etmek isteyenlerin, daima yanında bulundurabileceği b-good Konuşan Tansiyon Aleti, basit tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Stres, hareketsizlik, sağlıksız beslenme, yüksek kilo, şeker hastalığı gibi nedenlerle ortaya çıkan tansiyon dengesizlikleri, b-good güvencesiyle kontrol altına alınıyor. 

SON TEKNOLOJİ TÜRKÇE SESLENDİRMELİ TANSİYON ALETİ

 

Evinizdeki Hemşire: b-good Konuşan Tansiyon Aleti

b-good Konuşan Tansiyon Aleti, kan basıncının ölçülmesine yardımcı olurken Türkçe seslendirme özelliğiyle kullanım kolaylığı ve yardıma ihtiyaç duymadan ölçüm deneyimi sunuyor. Tam otomatik b-good Konuşan Tansiyon Aleti, dijital göstergesinin yanı sıra 120 ölçüm kapasiteli hafızasıyla önceki değerleri takip edebilmeyi sağlıyor. Güvenilir ve klinik olarak doğrulanmış tansiyon aletinin kolay taşınabilme özelliği çantada, arabada, yolculuk sırasında, ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. 

 

Tüm ailenin medikal ihtiyaçlarını karşılayan b-good ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz.

 

b-good Hakkında:

b-good, Çapa Medikal’in bünyesinde, 2016 yılında eczane modelli bir marka olarak piyasaya adım attı. 6 yıldan bu yana eczane kanalında satış faaliyetlerini sürdüren b-good, cerrahi maskeden, dezenfektana, yara bandından, sargı bezi, bandaj ve flaster çeşitlerine kadar oldukça geniş ürün yelpazesiyle tüketiciyle kurduğu dostluğu pekiştirdi. “be good to yourself” sloganıyla her kesimden tüketiciye dokunan b-good, ürünlerini Çapa Medikal’in uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ile belgelenmiş Çayırova-Kocaeli’ndeki modern tesisi Honnes’te üreterek eczane kanalıyla tüketicilere ulaştırılıyor. Üst düzey üretim teknolojisi, kaliteli ürünleri ve yenilikçi yaklaşımıyla hayatı kolaylaştırmaya odaklanan marka, vegan formüllerle geliştirdiği temiz içerikli ürünleriyle kişisel bakım ve anne-bebek alanına adım attı. Öncü ürünleriyle sağlık alanındaki uzmanlığını kişisel bakım alanına da kazandıran marka, bu alanda geliştirdiği yeni koleksiyonunu tüketicilerle buluşturuyor. Çapa Medikal’in bünyesinde b-good’un dışında perakende satış kanalları için geliştirilen Getwell ve BandUff, hastane ve sağlık merkezleri için geliştirilen Alpheta ile Clivex markaları da yer alıyor.

 

Çapa Medikal Hakkında: 

1987 yılında kurulan, hastanelerin ve diğer sağlık işletmelerinin temel gereksinimi olan pek çok ürünü ilk kez piyasaya sunan Çapa Medikal, başta Ortadoğu ve Avrupa ülkeleri olmak üzere, 5 kıtada 50’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle ürünlerini dünyaya ulaştırmaktadır. Çapa Medikal, kendi üretim tesislerinde başta eczane kanalı olmak üzere b-good, perakende kanalı için Getwell ve Banduff, hastaneler için ise Alpheta ve Clivex markaları ile ileri teknoloji ve yüksek hijyen standartları ile üretim yapmakta, yenilikçi ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. “Önce İnsan” ve “İstikrarlı Fiyat” ilkelerinden ödün vermeyen Çapa Medikal, başta özel hastaneler olmak üzere kamu ve üniversite hastanelerinin, eczanelerin, perakende satış noktalarının ve ilgili dağıtım firmalarının ihtiyacını tek adresten karşılamaktadır. Bu yönüyle medikal malzeme alanında uzman bir paydaş olarak konumlanmaktadır.