GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-01-2023 13:50   Güncelleme : 05-01-2023 13:50

YIPRANAN SAÇLAR İÇİN ONARICI BAKIM

Maui Shea Butter şampuan ve saç kremi soğuk havalarda kuruyan ve yıpranan saçlara ihtiyacı olan nemlendirici içeriği sunuyor. Kış aylarında saçlarınızı her yıkamada bakıma alıyor. 

YIPRANAN SAÇLAR İÇİN ONARICI BAKIM

100% aloe vera suyunun nemlendirici özelliğinin başrolde olduğu altı farklı Maui ailesinden Shea Butter serisi, içeriğindeki kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademia yağları ile işlem görmüş ve yıpranmış saçları onarıyor. Vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen şampuan ve saç kremi silikon, sülfat ve sentetik boya içermeyen temiz formülleriyle kış aylarında saçınızı beslerken doğaya fayda sağlıyor.

 

Shea Butter şampuan ve saç kremi Maui Adası’nın tropikal havasını saçlara taşıyan egzotik bileşenleriyle kış aylarında kuruyan saçlara derinlemesine bakım yapıyor. Serinin yıldızı shea yağı saç derisini ve saçları onarıyor ve nemlendiriyor. Yağ asitlerinden oluşan hindistan cevizi yağı cilt ve saçtaki lipitlerin gelişimine destek olurken Omega-3 ve Omega-6 bakımından zengin makademia yağı ürünlerin nemlendirici etkisini güçlendiriyor.

 

Maui Shea Butter ailesi saçlarınıza ihtiyacı olan nemi sunarken yeni yılda sağlıklı bir görünüme kavuşturacak!

 

Maui Hakkında

Maui markası, Hawai’nin Maui adasında yetişen egzotik meyvelerden esinlenerek hazırlanan güçlü formüller ve temiz içerikleriyle fark yaratıyor. Çevre dostu marka #nemdendahafazlası söylemiyle “good for you, good for earth” mottosunu benimsiyor. Her saç tipine ve ihtiyacına yönelik beş farklı serisinin ana formülü olan %100 aloe vera suyu sayesinde güçlü nemlendirme özelliğiyle yumuşaklık, canlılık ve parlaklık kazandırıyor. Silikon, sülfatlı temizleyiciler, SLS, mineral yağ, içermeyen ve hayvanlar üzerinde test yapılmayan cruelty-free Maui, saç bakımında faydalı ve etkili ürünler sunuyor.

 

Johnson & Johnson Hakkında

1886 ‘da ABD’nin New Jersey eyaletinin New Brunswick şehrinde Johnson kardeşler tarafından kurulan Johnson & Johnson, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir. 

Dünyanın 60 ülkesinde, yaklaşık 125,000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

İnsanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üreten Johnson & Johnson, her gün dünyanın her yerinden bir milyarı aşan insanın yaşamlarına dokunmak için çalışmaktadır.