GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2023 10:12   Güncelleme : 13-01-2023 10:12

Hermetik Tarafının Diğer Trafolardan Farkı Nedir?

Hermetik trafo diğer tarafa modellerine göre daha az bir yüksekliğe sahip olduğu için daha az alan kaplıyor.

Hermetik Tarafının Diğer Trafolardan Farkı Nedir?

Hermetik trafo diğer tarafa modellerine göre daha az bir yüksekliğe sahip olduğu için daha az alan kaplıyor. Ayrıca hermetik trafolar da diğer taraflarda olduğu gibi yağ değişimi yapmanıza gerek yoktur. Bu nedenle bu tarafa modeli oldukça avantajlı bir modeldir. Hermetik trafo modelinden istediğiniz verimi alabilmeniz için düzenli bir şekilde bakımını yaptırmanız gerekiyor. Ufuk Transformatör firması ile güvenilir bir şekilde trafo bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın profesyonel bir ekibi bulunduğu için bakım işlemi kolaylıkla yapılır.

Hermetik trafo nereden alınır?

Hermetik trafo satın almak için Ufuk Transformatör firmasını tercih edebilirsiniz. Bu firma ile son derece güvenilir bir şekilde trafo alımı yapabiliyorsunuz. Ayrıca aldığınız trafoların düzenli bir şekilde bakımını da yapmak için firmayı tercih edebilirsiniz. Trafoların düzenli bir şekilde bakımının yapılması son derece önemlidir. Bu nedenle hermetik trafo aldığınızda da istediğiniz verimi almak için düzenli bir şekilde bakımını yaptırmanız gerekiyor. Trafo bakımının yanı sıra trafonuzda meydana gelen arızalar içinde firmayı tercih edebilirsiniz.

Trafonuzda herhangi bir arıza meydana geldiğinde firmanın iletişim numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında sizlere bir teknik ekip gönderilir. Böylelikle telefonunuzun yerinde ya da fabrikada arızası çözüme kavuşturulur. Arızanın yerinde ya da fabrikada çözülmesine arıza türü karar verir. Arızanız yerinde çözülebilecek bir arıza ise yerinde arıza çözümü gerçekleştirilir.

Detaylı bilgiler: https://www.ufuktrafo.com/urunlerimiz/hermetik-tip-transformatorler/