GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2023 09:17   Güncelleme : 17-01-2023 09:17

Adonis zaman ve maliyet unsurlarını müşterileri adına yöneterek sorunsuz teslimat sağlıyor 

Yüzde 100 yerli sermaye ile Türkiye'de endüstriyel temizlik ve hijyen çözümleri sektörünün öncüsü olan Adonis’in Proje ve Operasyon Grup Müdürü M. Emre Cilasin, “Müşterilerimiz adına zaman ve maliyet faktörlerini en iyi şekilde yöneterek, 5 bini aşkın son kullanıcı noktasına ürünlerimizin sorunsuz teslimatını sağlıyoruz” diyor. Kâğıt grubu ürünleri ve aparatlarından ambalaj grubu ürünlerine, temizlik kimyasallarından sarf malzemelere kadar binlerce ürünün tedariğinde faaliyet gösteren Adonis, hastanelere, otellere, alışveriş merkezlerine, iş merkezlerine, okullara, fabrikalara, restoran ve kafelere kadar birçok noktaya ürün tedariği sağlıyor.

Adonis zaman ve maliyet unsurlarını müşterileri adına yöneterek sorunsuz teslimat sağlıyor 

 

Bilkent Holding Kurumsal Hizmet Grubu, Tepe Kurumsal Çözümler markalarından biri olan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. temizlik malzemeleri, gıda, sarf malzeme, medikal ve hijyen ürünleri gibi ürünleri zaman ve maliyet faktörlerini en iyi şekilde yöneterek müşterilerine ulaştırıyor. Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. Proje ve Operasyon Grup Müdürü M. Emre Cilasin “Çalıştığımız projelerin her bir ayrı şubesine teslimatı Adonis olarak kendimiz gerçekleştiriyoruz. Geniş ürün portföyümüzle zaman ve maliyet unsurlarını müşterilerimiz adına yöneterek 5 bini aşkın son kullanıcı noktasına sorunsuz teslimat sağlıyoruz” diyor.

Dağıtım ve operasyon süreçleri İstanbul, Ankara ve Antalya’dan yürütülüyor

Fotoselli kâğıt havlu, her tip WC kâğıdı gibi kâğıt grubu ürünleri ve aparatları; streç filmler, kürdan, pipet gibi ambalaj grubu ürünleri; farklı amaca yönelik çöp torbası ürünleri; tuvalet banyo, mutfak hijyeni ürünleri gibi temizlik kimyasalları; mop, paspas, temizlik bezleri gibi sarf malzemeler; eldiven, önlük gibi medikal grubu ürünleri tedariğinde faaliyet gösteren Adonis, tedarik zincirinin tam ortasında, markalı ürünler ya da distribütörü olduğu markalardan tedariği yapıp iş ortaklarının taleplerine istinaden dağıtım ve operasyon sürecini İstanbul, Ankara ve Antalya bölge müdürlükleri üzerinden yürütüyor. 

“Hedefimiz temiz ortamlar ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmaya devam etmek”

Ürün tedariği sağladıkları yerler arasında hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, fabrikalar, spor merkezleri, tesis yönetim şirketleri, restoran ve kafelerin yer aldığını söyleyen Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. Proje ve Operasyon Grup Müdürü M. Emre Cilasin, satış sonrası sundukları hizmetlerle de sürdürülebilir bir ticari ilişkiyi önemsediklerini belirterek şunları söylüyor:

“Adonis olarak kâğıt grubu ürünleri ve aparatları, ambalaj grubu ürünleri, temizlik kimyasalları, sarf malzemeler, medikal grubu ürünlere kadar binlerce ürünün tedariğinde faaliyet gösteriyoruz. Firma olarak sürdürülebilir bir ticari ilişkiyi çok önemsiyoruz. Bunun için ihtiyaçları düşünerek bu konudaki gerekli adımları atıyoruz. Örneğin, bünyemizde yer alan profesyonel eğitmen kadromuzla house keeping ve ihtiyaca yönelik diğer personellere yerinde uygulamalı ürün eğitimleri veriyoruz. Diğer personellere verilen ürün eğitimleri, ürünlerin kullanımındaki verimliliği ve ürünlerin daha ekonomik kullanımı için çok önemli rol oynuyor. Ayrıca Müşteri Hizmetleri Danışma Hattımızla müşterilerimizin taleplerini anında değerlendirerek, çözümler üretiyoruz. Adonis olarak hedefimiz temas ettiğimiz, tüm işletmelerde profesyonelliğimizi paylaşarak daha temiz ortamlar ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmaya devam etmek.”

 

Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. hakkında:

2010 yılında kurulan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., temizlik ürünleri ve hijyen çözümleri sektöründe satış ve satış sonrası hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Adonis, 2019 yılından itibaren bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Adonis, kendi markalarıyla satışını gerçekleştirdiği kimyasal, hijyen ve kâğıt ürünlerinin yanı sıra sektörde itibarlı markalarla yaptığı işbirlikleriyle geniş ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. Marmara, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge Müdürlükleri ile operasyonlarını yöneten Adonis, kısa bir süre içerisinde Ege ve Karadeniz bölge müdürlüklerini de hayata geçirmeyi planlamaktadır. Tüm sektörlerin endüstriyel temizlik ihtiyaçları için ihtiyaca yönelik hızlı çözümler sunabilen Adonis, ağırlıklı olarak; hastaneler, oteller, okullar, perakende sektörü, üretim tesisleri, fitness kulüpleri, site/tesis yönetimi, yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösteren firmalar için gelişen ve değişen ihtiyaca yönelik fark yaratan temizlik ve hijyen teknolojileriyle değer katmaya devam etmektedir.

Ürün seçimi ve tedarik sürecinde gösterdiği profesyonelliği, ürün eğitimleri ve danışmanlık hizmetleriyle tamamlayarak satış sonrası hizmetleriyle de müşterileri ile uzun soluklu ve sürdürülebilir bir ticari ilişki kurmaya önem vermektedir. “Fark yaratır, Değer katar” mottosuyla hizmet sunan Adonis, en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti vaadiyle hizmet vermektedir. Bu amaçla şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyen Adonis, dinamik ve yetkin kadrosuyla, teknolojik yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyarak ve geliştirerek sektörün en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmayı hedeflemektedir. Unilever Ecolab ve Carpex markalarının distribütörlüğünü de üstlenen; ulusal, uluslararası mevzuata ve tüm teknik şartlara uygun şekilde hareket eden Adonis, ticari faaliyetlerini müşteri memnuniyetine odaklanarak yürütmektedir.