GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-01-2023 12:48   Güncelleme : 20-01-2023 12:48

Türk Sporu’nun En Uzun Soluklu Ödülü 69. “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri” Oylamaya Açıldı

Türk Sporu’nun En Uzun Soluklu Ödülü 69. “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri” Oylamaya Açıldı

Erkek bakımının lider markası Gillette ve Milliyet Gazetesi’nin iş birliği ile düzenlenen 69. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için oylama sırası sporseverlerde.

Sporun birleştirici ve iyileştirici gücüne inanarak 1954 yılından günümüze kadar uzanan ve 8 yıldır Gillette iş birliğiyle gerçekleşen dünyanın en prestijli spor ödül töreni Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için spor camiasının önde gelen isimleri jüri toplantısında buluştu.  Yapılan toplantı sonucunda 7 kategoride belirlenen adaylar, halk oylamasına sunuldu. 

Bu yıl, 69.’su düzenlenecek, dünya spor tarihinin en prestijli ve uzun soluklu ödül törenlerinden olan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri öncesinde 7 kategorideki adayların belirlenmesi için T.C Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Mehmet Büyükekşi ve P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu başta olmak üzere, ülkemizin önde gelen spor yazarları ve spor insanları geçtiğimiz ay bir araya geldi. Jüri toplantısında belirlenen adaylardan sonra söz sırası şimdi sporseverlerde.

Oylamada kullanılan her oy, sosyal sorumluluk projesinde desteğe dönüşüyor!

Spora ve sporcuya desteğini her geçen gün arttırarak sürdüren P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette, A Milli Futbol Takımı, E-Spor, bireysel sporcu sponsorluğu, kulüp lisans anlaşmalarının yanı sıra 69 yıllık bir geçmişe sahip olan Yılın Sporcusu Ödülleri’nde 8 yıldır isim sponsorluğunu üstleniyor. Son 4 yıldır, Gillette ve Milliyet Gazetesi’nin ortaklığıyla Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk projelerinden birine imza atılan bu organizasyonda, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da atılan her bir oy, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliğiyle ihtiyaç sahibi okullara spor malzemesi desteğine dönüşecek. 

#GilletteGibi sporcuların belirleneceği oylama halka açıldı 

2022 yılında başarılarıyla öne çıkan, bizi birçok dalda gururlandıran, zaferler elde eden spor insanlarını ve takımlarını belirlemek için oylama rekabeti başladı. Siz de http://yilinsporcusu.milliyet.com.tr/  adresinden kullanacağınız oylarınız ile bu heyecana ortak olabilirsiniz. 

P&G Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de Alo®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, İpana®, Olay®, Oral-B®, Orkid®, Pantene® ve Prima® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gillette Hakkında

Gillette 110 yılı aşkın bir süredir, hassas bir teknoloji ve benzersiz bir ürün performansı sunarak ürünlerdeki inovasyonu sürdürmeye devam ediyor. Spora ve sporcuya her zaman destek veren Gillette erkek bakımda ürünlerindeki geniş portfolyosuyla tüm dünyada 750 milyondan fazla erkeğin yaşam kalitesini iyileştiriyor. Daha fazla bilgi ve Gillette hakkındaki son haberleri edinmek için http://www.gillette.com sayfasını ziyaret ediniz.