SAĞLIK
Giriş Tarihi : 20-01-2023 13:36   Güncelleme : 20-01-2023 13:36

Mikrotalia Bakteri Yağ Tutucu

Mikrotalia Biyoteknoloji tarafından üretilen yağ tutucu bakterisi sayesinde altyapı sistemlerinde karşılaşılan tıkanıklık ve kötü koku problemlerine karşı etkin bir çözüm sunulmaktadır.

Mikrotalia Bakteri Yağ Tutucu

Mikrotalia Biyoteknoloji tarafından üretilen yağ tutucu bakterisi sayesinde altyapı sistemlerinde karşılaşılan tıkanıklık ve kötü koku problemlerine karşı etkin bir çözüm sunulmaktadır. Üretilen bu yağ tutucu bakterisi ve enzimler tüm yağlar ve yağlara dayalı sistemlerde kullanılan ve tanıklıkların önüne geçmek için tercih edilen mükemmel bir seçenektir. Bakteri Yağ Tutucu, aynı zamanda borulara veya diğer sistemlere zarar vermeden görevini yerine getirmek için ideal bir seçenektir.

Tıkanıklık İçin Bakteri Yağ Tutucu

Mikrotalia Biyoteknoloji bünyesinde Mikromat ve Enzimax isimli ürünler üretilmektedir. Ve bu yağ tutucu bakteri ve enzimler giderlere ve kanalizasyon sistemlerine bir zarar vermeden güvenle uygulanabilmektedir. Bu ürün, aynı zamanda borulara veya diğer sistemlere zarar vermeden görevini yerine getirmek için ideal bir seçenektir. Ürünler herhangi bir sisteme uygulandıktan sonra etkili sonuçlar elde etmek için kolayca temizlenebilir.

Mikrotalia Biyoteknoloji ürünleriyle tahliye edilen yağlarla birlikte kanal sistemindeki diğer atmosferik maddeleri de temizleyebilirsiniz. Böylece tahliye edilen yağlar daha sonra atmosfere salgıma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca bu hizmetlerle birlikte su kaynaklarının de temizlenmesine yardımcı olursunuz. Böylece doğrudan doğrula hava kirliliğinin azaltılmasına da destek olursunuz.

Mikrotalia Biyoteknoloji yağ tutucu bakterisi ve enzimler doğa dostu olarak tasarlanmaktadır. Biyolojik ve doğada tamamen çözünebilen özelliklere sahip olan tek yerli marka olarak satışa sunulmaktadır. Siteye giriş yaparak iletişim bilgileri üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.