GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-01-2023 10:03   Güncelleme : 28-01-2023 10:03

Ücretsiz İlan Ver

Seri Pano sitesi içerisinde seri ilan oluşturmak oldukça kolay bir şekilde geçmektedir. İnsanlar ellerinde bulunan ev veya eşya gibi şeyleri değerlendirmek istemektedir.

Ücretsiz İlan Ver

Seri Pano sitesi içerisinde seri ilan oluşturmak oldukça kolay bir şekilde geçmektedir. İnsanlar ellerinde bulunan ev veya eşya gibi şeyleri değerlendirmek istemektedir. Bu değerlendirmeyi yapabilmek için ilan oluşturmak oldukça önemlidir. İlan oluştururken dikkat edilmesi gereken şey ilana uygun metnin hazırlanmış olması gerektiğidir. Bu metinler kişinin kendi tercihine göre uzun veya kısa türde olabilmektedir.

Site içerisinde pek çok farklı türde ilan oluşturmak mümkündür. Bu ilanların kategorileri arkadaşlık ilanları, hayvanlar alemi, firma ilanları, duyurular, özel ders verenler, bakım, tamir, servis, satılık, ikinci el hizmet verenler, otomobil, vasıta, emlak, iş ilanları şeklinde olabilmektedir. Bu ilan türlerinden herhangi birini seçen insanlar sitede kolaylıkla yayınlayabilmektedir. Üstelik ilan yayınlamak isteyen insanların en önemsediği konu ise ücretsiz olarak ilan yayınlamak konusunda olmaktadır. Ücretsiz ilan verebilmek site içerisinde tamamen mümkün hale gelmiştir. Bunun için kullanıcıdan istenen tek şey siteye kayıt olması gerektiğidir.

Anında ilan ver

Seri Pano içerisinde ücretsiz ilan ver şeklinde bir sekme bulunarak ilan vermek isteyen kişilerin yararlanmasını sağlamaktadır. Böylece ekstra bir siteye gitmeksizin site içerisinde ilan yayınlanabilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey sitenin ana sayfasına girmek olacaktır. Gerekli olan tüm adımlar ve işleyişler site içerisinde anlatılmıştır. Site içerisinde ilan verebilmek için siteye kayıt olmak gerekmektedir. Kayıt işlemleri için ücretsiz ilan ver sekmesinin hemen yanında yer alan kayıt ol butonuna tıklamak yeterli olacaktır. Bu alanda sizlerden kişisel bilgiler istenmeden kayıt için gerekli olan bilgiler sorulacaktır. Bu bilgileri girdikten sonra anında kayıt işlemleri tamamlanmış olur.

Seri ilan nasıl verilir?

İnsanlar ilanlarının daha dikkat çekici olması için sarı sayfalar kısmında yayınlanmasını istemektedir. Site içerisinde işleyiş olarak süper ilan ve vitrin ilan şeklinde yayınlamaya olanak tanınmaktadır. Süper ilanlar ana sayfada mor çerçeveli ve yıldızlı olarak yayınlanmaktadır. Vitrin ilanları ise kırmızı çerçeveli ve yıldızlı olarak yayınlanmaktadır. İstenilen şekle göre bu ilanlar site içerisinde yayınlanabilmektedir. Sizlere gerekli olan tüm aktarımlar sitede yapılmaktadır.

Kayıt işlemi olmuş her kullanıcının sitede ücretsiz bir şekilde ilan verme hakkı bulunmaktadır. Bunun için yalnızca siteye kayıt olması yeterli olacaktır. Herhangi bir kafa karışıklığı yaşandığında veya bir soru sormak istediğinde yapılması gereken şey basittir. Bunun için hızlıca bizlerle iletişim kurulabilmesi adına ayrıca iletişim bölümü açılmıştır. Burada isim soyisim, e-posta, telefon numarası ve mesajınızı yazarak bizlere gönderebilirsiniz. İncelenen mesajlar gerekli aksiyonlar alınarak tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır. Böylece herhangi bir sorun yaşadığınızda da anında cevap bularak hizmet almanız mümkündür. İsteyen herkes siteye belirlenmiş çeşitli kategoriler içerisinde ücretsiz ilan verebilmektedir. Herhangi bir sorun yaşandığında ise müşteri temsilcisi sizlerle iletişime geçmektedir. Sizler de bir sorun gördüğünüzde tarafınıza ulaşarak iletişime de geçebilirsiniz.